Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb1 hétig késett a mensim,csin...

Kb1 hétig késett a mensim,csináltam tesztet ami pozitív lett.Másnap reggel világosbarnafolyást vettem észre wc után,de csak a papíron.Másnap tudott csak fogadni a doki.Aztmondta még nagyonpici lehet a baba kb3-4 hetes és ilyenkor ezmég nemgond.Igaz?

Figyelt kérdés

Mikor hazaértem már sötétebb barna folyásom volt,ami néha gyengül néha felerősödik.

Valakivel volt hasonló és jól lett a babája? Hallottam hogy ilyenkor

nagyon sokat kell pihenni, hogy megmaradjon. Még valamit lehet még tenni? Nemrég volt már egy vetélésem ,szóval ezt most nagyon szeretném. 1 hét múlva kell visszamennem.



2020. dec. 17. 11:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál progeszteron pótlást? Ennyit tud az orvos jelen pillanatban tenni. Te meg csak annyit h pihenj sokat és reménykedj. Saját példám sajnos az hogy rögtön össze jött terhességem 9. héten abba maradt. Szinten barnazassal indult de művi úton fejezték be.
2020. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteronpótlás mindenképp, én nem kaptam első terhességnél hiába mentem el orvoshoz, egy hét barnázás után vérzéssel távozott. A kórházban kérdezték, hogy nem kaptam progi pótlást? Mert kellett volna.
2020. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt nem írtam h kaptam én is progi pótlást mikor elkezdtem barnazni kicsit. Akkor volt még szív hang. Abba is maradt a barnazas. Hanem 4 nap múlva újra elkezdtem csak már pici darabok is voltak. Gyors orvos megint és akkor már nem volt szív hang. Szóval sajnos nem mindig segít a progi ha nem kifejezett progeszteron hiány okozza a barnazast. Ilyenkor kell vérvétel róla
2020. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem nem írt fel semmit a doki még
2020. dec. 17. 13:19
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is ilyen nem törődöm volt a nőgyógyász, szedjek magnéziumot, pihenjek, de ugyanúgy barnáztam. Aztán egy hét után vérzéssel be a kórházba, ott mondták, hogy kellett volna progeszteron pótlás. Legközelebb lett volna ilyen nem hagytam volna, hogy ne írják fel, szerencsére kövi terhességnél nem volt ilyen gond, nem barnáztam.
2020. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyorsan menj ügyeletre és irass fel progit mert barnazol
2020. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron! Nekem az első baba elment, így mikor ismét pozitívat teszteltem rögtön elkezdtem szedni a progeszteront.
2020. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2021. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Következő vizsgálaton már szerencsére minden rendben lett és már szívhang is volt. :) Kaptam progeszteront is, ami segített.

Azóta is minden jó, bár még csak 8hetes vagyok, de bízom benne, hogy ezek után is így marad. Köszi a kérdést!:)

2021. jan. 6. 17:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ennek örülök 😊 én most 5+5 napos vagyok és 3-4 napja kisebb nagyobb megszakításokkal barnazgatok. Folyamat fekszem azóta. Semmi görcs vagy fájdalom nincsen. Eddig csak szabályos petezsakot lattak a 5+3 héten. Hétfőn megyek kontrollra. Én is szedem a progit és rutascorbint. Te mi okból vereztel?
2021. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!