Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen ti tudtatok aludni?

38 hetesen ti tudtatok aludni?

Figyelt kérdés
Napok óta sehogy nem jó. Se ülve, se allva se fekudve.az éjszakák Borzalmasak, este a legaktivabb a pocakbabam. Rúgja folyamat a hólyagom. Csillagokat látok már 😪 sokszor ülök az ágy szélén és reménykedek benne hogy aznap beindul a szülés.
2021. szept. 9. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Probálj piheni lassan szülsz.babádal beszélgesél.simogasd pocakodat,hátha békén hagy
2021. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok, de én csak úgy simán nem tudok aludni, mert kényelmetlen és fáj. És persze pisilni kell. :D


Én is csak számolok vissza.

2021. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban, hetek óta virrasztok... 38+4-nél vagyok.
2021. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ú, sajnálom! Nekem nem fájtak a mozgásai, bár aktív, de pici baba volt. Kivéve, amikor valahogy a hüvelyemben éreztem nyilallást, de azon segített, ha hanyatt vágtam magam. Neked nem segít pozícióváltás? Pl. ha fekve kicsit megemelnéd a csípőd? Jól is aludtam - a bal oldalamon fekve, állítólag úgy a legjobb a keringés. Nem korlátozott a mozgásomban sem, majd megszületett a 39. héten, úgyhogy van remény! Különösen ha van valamilyem fronthatás!
2021. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap töltöm a 38 hetet, hasonlóan vagyok... Bár nekem a mozgásai ritkán fájnak, többnyire csak az amikor kinyomja magát, viszont a derekam napok óta le akar szakadni... Borzasztóan fáj és borzasztó nehezen tudok úgy elhelyezkedni hogy kényelmesen tudjak aludni. Ha sikerül is, hajnali 4ig tart kb, akkor kezdek el én is könyörögni neki hogy bújjon ki, de nem akar :D
2021. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen a hüvelybe nyilalas is egy remalom. De az mitől van? Illeszkedne be a kis feje?

Na nekem derékfájásom nincs hal isten.

Ez hogy fáj a mozgása viszont nagy babára utal.

2021. szept. 9. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Háton szédülök

Balon feljön a savam

Jobbon a csípőm fáj

Emellett a 2 éves is kel éjjel, én is 1x pisilni.


Minden este 11kor alszanak el a fiuk, én úgy éjfélig a telefont nyomkodom, nem tudok elaludni. éjjel 2fele megébredek és 4ig nézelődök kb. 5kor kel férjem, akkor arra kelek. Fél6kor megy, 7mire visszaalszok, 8kor meg kel a 2 éves.


Alig vagyok zombi 🤣

2021. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!