Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő aki végig...

Van itt olyan nő aki végig dohányozta a terhességét?

Figyelt kérdés

Lett valami baja a gyerekednek?


(kíváncsiságból kérdezem, én nem cigizek)


2021. szept. 10. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Sógornőm. Nem sokat,de cigizett. Akkor nem volt semmi baja a babának amikor megszületett,viszont 3 éves korában valami csomót találtak nála
2021. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

3 nőt ismerek aki cigizett terhesen.

2nél semmi gond nem volt a 3-nál teljes lepény elhalás volt

Spontán indult a szülés 39 héten, a kórházban vették észre mikor már kint volt a baba.

Mind a 3 gyerek teljesen egészséges. Már kiskamaszok.

Ez nyilván nem biztatás senkinek! Csupán a környezetemből vett tapasztalat.

Biztosan lesz itt más tapasztalat is

2021. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

A közvetlen ismerősi körömben szerencsére ilyen nincs, de láttam már ezt és azt. Egyébként az esetek többségében azért egészséges gyerek születik. Az orvostudomány fejlett és nagyon sok káros szokást elbírunk, és a magzat is elbírja.


A legdurvább amit láttam egy nő korai fejlesztésen a babájával ott erős dohányos anya méhlepénye teljesen elöregedett, és sajnos nem volt rendes terhesgondozása sem, így a gyerek másfél kilóval született (időre), az agyában súlyos károsodással és elhalásokkal, születése után újra kellett éleszteni. Ott valószínűleg soha nem lesz már egészséges a gyerek...

2021. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Családomba és rokonságba szerencsére terhesen dohányzás nem volt.volt 1 nő aki teherbe esét megtudta letete cigit szülésig nem gyujtott rá amikro megszült rögtön rágyujtott.1női ismerem 3 gyerekével dohányozta végig 3 egészséges nagylányt szült.lányai is dohányoztak első babánál.senkinek semmi baja nem lett.
2021. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Tesóm végig dohányzott, nem is keveset, 2 hetes a babája, teljesen egészséges.
2021. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Nekem olyan furcsa, sőt, visszataszító, amikor egy kismama dohányzik. Én is dohányzom alapból, de az első terhességem alatt is letettem, most várom a másodikat, és szintén nem gyújtok rá. Ha valaki ennyit nem tud megtenni a születendő gyerekéért, és megkockáztatja, hogy baja lesz a kicsinek egy függőség miatt, az inkább ne is vállalt volna gyereket.

(És most nem a “nem tudtam még, hogy terhes vagyok, és a pozi tesztig cigiztem” kismamákról beszélek)

2021. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Én azt nem értem, ha valaki terhesen leszokik kb 8 hónapra, hogyan tud újra rágyújtani?! Én leszoktam, majd rágyújtottam szülés után, dobtam is el, mert undorító volt. Nekem az a véleményem, hogy aki azonnal rágyújt, ő valójában nem is szokott le terhesen sem.
2021. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt rengeteget tudsz olvasni erről ( csak erős idegzetűeknek)

2021. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7 de én az 1 terhességemnél + tesztnél egyből letettem, 5-6 hósan fél szálat ha elszívtam végig majd meg haltam egy cigiért, de nem szívtam csak azt a fél szálat,szülés után sajnos újra rágyujtottam.
2021. szept. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én letettem mikor babát terveztünk, mikor elvetéltem akkor megint rágyujtottam. Aztán a pozi tesztnél megint letettem.

Én az a terhes voltam, aki kívánta a cigit.

Jobban mint babatervezéskor.

Volt h ezt az nikotin mentes "minden mentes" elektromos cigit elővettem abból szívtam 2 slukkot mert majd meghaltam érte.

Szülés után mikor nem ment a szoptatás gyujtottam rá rendes cigire.

Vissza is szoktam.

Van olyan aki undorodik a szagától is terhesen. És vagyok én, meg egy jó páran még akik kívánják.

Minden éjjel szinte azt álmodtam h dohányzok.

Nagyon nehéz volt megállni h ne gyujtsak rá

2021. szept. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!