Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes lehetek, még...

5-6 hetes terhes lehetek, még nem jutottem el orvoshoz.5 napja egyszer és ma reggel megint volt egy nagyon halvány rózsaszínes folyásom. Ez mindenképpen veszélyt jelent?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok ezzel kapcsolatban, hogy kinek volt ilyen, mert nagyon megijesztett most ez!
2010. aug. 31. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó... lásson doki még ma v. holnap - nekem vetélés jele volt.-
2010. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem az 5. héten volt egy fél tenyérnyi vérzésem. Egyből korház, minden ok volt. Azt mondták az okosok, hogy a szervezetem próbálkozik a menstruációval. Minden rendbe volt, 1 hétig sokat kellett pihiznem.

3,5 hós fiú anyukája

2010. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, menj dokihoz, és pihenj addig is és no sex amig orvos nem lát.
2010. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, ad valami gyogyszert ami segít a terhesség megtartásához.


22 hkm

2010. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt halvány vérzésem a 6. hét körül. Sárgatest hormon tartalmú gyógyszert kellet szedni miatta. Minél előbb menj el orvoshoz, és addig pihenjél sokat, akkor semmi baj nem lesz! (Ha ugyanarról van szó, mint nekem.)
2010. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent vetélést, nekem pl. a méhszájam van begyulladva, az maszatolt. (De az már teherbeesés előtt is néha, szex után.) Mindenképpen mutasd meg magad orvosnak!
2010. aug. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, mindenképpen menj el dokihoz minél előbb! A vérzés (vérzésszerű folyás) nem jelent jót, lehet gyógyszert írnak fel. De csak egy orvos tudja megállapítani, mitől lehet pontosan.
2010. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azóta már a 10 hétben vagyok és nem volt utána semmi vérzésem, azt mondta a védőnő, hogy normális volt, talán beágyazódásos pecsételés.
2010. okt. 1. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!