Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismama vagyok és...

28hetes kismama vagyok és sokan körülöttem azt mondják, hogy de kicsi hasad van volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem mindig is soványka voltam a terhessegemet 48 kg val kezdtem most vagyok 59 kg az első gyermekemet 40+osan szültem 68kg voltam de akkor valahogy nem.mondták, hogy jajj de kicsi a hasad....
2020. máj. 5. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan igy vagyok, 30. Hetben jarok es barkivel talalkozom mindenki lekishasuz.


En ebbol nem csinalok ugyet, magasabb vagyok, 170 cm, josszabb a torzsem, logikus hogy nagyobb a helye a babanak es nem kell nagy hasamnak lennie.


Lehet h nalad is igy van.

2020. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is végig kicsinyelték, 7 hónaposan látszott meg kb a hasam, 6 hósan elmentem körzetis orvoshoz (nem ezért), és kérdezte, hogy hány hónapos terhes vagyok. Mondtam neki, hogy 6, erre rákérdezett, hogy mi van ezzel a terhességgel? 6 hós vagy 6 hetes vagyok? Persze szerintem azért annyira nem volt kicsi a hasam, és jól rám is hozta az ijedtséget, de (lekopogom), semmi baja nincs a gyerekemnek. 160 cm vagyok, 68 kg-val kezdtem a terhességet, 73 kg-val fejeztem be. (20 nappal korábban született, 48 cm és 2650 grammal, szóval nagyon kicsi sem volt ahhoz képest, most meg már husis.) 9 hósan is inkább 7 hósnak néztem ki. De legalább semmiben nem hátráltatott a hasam, sokáig is tudtam dolgozni.
2020. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonym34 ***** válasza:
Én amikor 40+3 hetesen bementem a korhazba fakasokkal megkerdeztek hogy kora szüles lesz e azt hittek 6honapos terhes vagyok 😂 174cm vagyok és 66 kiloval kezdtem a terhesseget es 86kg mentem szülni 😄😄 a gyerek meg 52cm es 3430gramm volt 😄 fogalmam sincs hova bujt 😂
2020. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 160 vagyok, 27 hetesen nekem sincs még nagy hasam azokhoz képest, akiket elnézek 27 hetesen. Még mindig olyan, mintha csak jól laktam volna. 😄
2020. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is folyton ezzel frusztráltak. Ne törődj vele. Én is vékony voltam, és nem híztam több tíz kilókat, főleg, hogy kihánytam mindent. Ennek ellenére 3840 g kisfiam született.
2020. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a hasad mérete számít, hanem hogy uh-n jó méretei legyenek a magzatnak.


Nem tudom már hányas válaszoló volt, de jelezném, hogy a koraszüléssel nem illik viccelni!

2020. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonym34 ***** válasza:
Nem vicceltem , tenyleg azt hittek ... hidd el tudom milyen az , az öcsem 32 hetesen jött vilagra ;)
2020. máj. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!