Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól gondolom, vagy ebben...

Jól gondolom, vagy ebben nincs összefüggés?

Figyelt kérdés

Terhességemet igencsak végigköveti a görcsölés. Legelejétől a mai napig. Kb a 30.hét óta emellé tarsul a keményedés is eleg rendesen.

Napi 2 magnosolvot ittam eddig, így se volt sokszor elég.

A doki utasítására a 36.héttől 1et ittan, a 37.től elhagytam.

3.napnál járok nélküle, és konkrétan olyan görcseim vannak, olyan szinten keményedek, hogy ez mar majdnemcsak elviselhetetlen.


Ha tovább szedem, lesz valami "melléjhatása"?

Illetve ha nem szedem tovább, elöbb beindulhat a szülés?

3hétig még ezekkel a fajdalmakkal élni elképzeni se tudom, hogy élném túl.


2021. szept. 14. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
keményedésre sok magnézium sok pihenés. lassan szülni fogsz 36.hétől nem kell magnézium szedned,innod.
2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi egyes, 37+2nél járok. Mint írtam, a magnéziumot el kellett hagynom, ez a fő bajom.


Azt gyanítottam, hogy nemsokára szülök, nincs már 3 het a kiírt napig :)

2021. szept. 14. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
MAgnéziumot orvosok elhagyatják 36.hétől mert ha természetes uton indül a szülés,már babának baja nem lesz megszülethet,koraszülött se lesz.bármikor megszülhetsz.idő járás változás,hangulatod.Kivánok,jo egészséget, kitartást.egyeske voltam
2021. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Végig szedtem magnéziumot, semmi baja nem lett a babának és természetes úton született, 39. hétközepén, spontán.
2021. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!