Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jól gondolom, hogy van összefü...

Jól gondolom, hogy van összefüggés?

Figyelt kérdés

22 éves 167cm/58,5 kg-os lány vagyok. Alapvetően csinos testalkatunak gondolom magam, de van egy kis problémám, ugyanis a hasi tájékról nem akar lemenni a fölösleg, és sokszor pattanásos az arcom. Az van, hogy egy héten egyszer tudok nagy wczni, ráadásul a májam sem a legjobb, és ezt vissza tudom vezetni arra, hogy a méreganyagok nem ürülnek ki megfelelően, ezért a pattanások, és az is, hogy bármit teszek, ott marad a hasi zsír, mert tul sok ideig marad a szervezetemben a "fölösleges anyag". Sokszor érzem puffadtnak magam, és ha zsírost eszek, vagy csokit, fáj a gyomrom, másnapra pattanások jönnek ki.

Sok gyümólcsöt eszem, 5szór eszek keveset,futok rendszeresen, aerobikozom, tehát mozgalmasak a napjaim, amitől azt gondolná az ember, hogy ilyesmi nem fordulhatna elő.

Szerintetek van valóság abban amit feltételezek? És mit tehetnék még a felsoroltakon kívül?

Köszönöm a célravezető, normális válaszokat. :)


2016. febr. 13. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen . Sok vizet és nyerset rostosat fogyassz . Kerüld a szénsavat , ecetet , tejet ,finom lisztet többlet húst .
2016. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Érdekes, én az ecetes ételeket nagyon szeretem, nem gondoltam volna, hogy ártalmas lehet. Köszönöm a választ, ment a zöld kéz, a tanácsokat pedig megfogadom. :)
2016. febr. 13. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!