Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Tesóm barátnője 12 hetes...

SOS! Tesóm barátnője 12 hetes terhes, egy hete nem volt nagyvécén. Levolac (? ) -ot már kapott, glicerines kúp, aszalt gyümik, rostos kaja, joghurt, Tamarin lekvár, ezeken már mind túl van.

Figyelt kérdés

2 hete ügyeletre kellett bemenni, ott a belgyógyász doki írt neki egy gyógyszert, de arra most azt mondták a patikában, eszébe ne jusson terhesen szedni.

Valami ötlet?


2010. aug. 31. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szülés után gyümölcskockát ettem, az használt. Esetleg még egy glicerines kúp? Azért az elég durva, fura, hogy az sem hozta meg.
2010. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáljon reggel éhgyomorra rostos őszilevet,vagy narancslevet, meg kefirt,meg amiket fent felsoroltál,azokból még többet,minden nap.Aztán ha semmi nem segit akkor vissza a dokihoz,és adjon valamit amit szedhet.
2010. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aszalt szilva tejföllel vagy tejjel??

Az a baj hogy gyógyszert nem szabad terhesen, de még szűz tea kapszulát sem...! Nem tudom...


Unokahugom volt egyszer igy, persze nem terhesen...

Ő neki házilag csináltunk beöntést! Az segitett!!!!

Esetleg azt meg lehetne próbálni, és azt hiszem azt még szabad is.


Jobbulást neki 34 hetes km

2010. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már csak a beöntés segíthet szerintem! Vagy ügyeleten megcsinálják, vagy bármely patikában lehet kapni beöntő kütyüt és az ember meg tudja magának is csinálni otthon. Azt teljesen ártalmatlan és kitisztítja az egész bélrendszerét. 2 hetes salakanyag már nagyon durva, BEÖNTÉS!
2010. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen bajaim vannak, habár eddig max 3 napig. Rajtam a friss szilva, tej+ nagy séta segített. A mozgás, torna segít megmozgatni a beleket, legalábbis a védőnőm szerint.
2010. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, menjen be a kórházba, s kérjen beöntést! Szó nélkül meg fogják neki csinálni!

Vagy, ahogy előttem is írták, irány a patika! De a kórház szerintem biztosabb!

2010. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Patikában kapható Glauber só, amit kevés langyos vízben feloldva kell meginni éhgyomorra. Szörnyű az íze, de hatásos!

Vagy ennek a bolti változata a Mira víz. (Tesco-ban is lehet kapni.

[link]

Vagy még találsz székrekedés esetén is szedhető szereket terhesség alatt.

2010. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most vannak a sebészeten, valószínű, beöntés lesz a vége!
2010. szept. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!