Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy nekem a tej...

Létezik hogy nekem a tej megfogja a hasam? Iszonyatos székrekedéseim vannak,3 naponta tudok hashajtóval eredméányt elérni. Mindent próbáltam, kivéve a glicerines kúpot. Itt olvastam róla.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél tisasen tablettát ilyen estekre.


Ne igyál tejet, viszont egyél néha barackot az jót tesz.

2010. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok rostos kaja,ital,gyümölcs,aszaltszilva,szilvalekvár,kefir!Nem jó rászokni ilyen hashajtókra,mert utána már tényleg máshogy nem fog menni!Próbáld meg a fent felsoroltakat enni inni,akkor is amikor épp nincs székrekedés,hogy megelőzd.Kevés alma,krumpli,rizs,csoki,fekete tea minden ami székletfogó.
2010. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szilvalekvár,utána egy pohár víZ!Én a kórházban nem tudtam wc-re menni....de ez a kettős nálam csodákat művelt!!szerintem is csak a végső esetben használj hashajtót!Nem kell az nekünk,kismamáknak!25+6 hetes km
2010. aug. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csajok! Kismamáknak tilos a bármi nemű hashajtó tabletta!!!

Még szűztea kapszulát sem lehet bevenni!!!!


Ha az első trimeszterben vagy teljesen normális hogy nem tudsz wc zni!

2010. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Búzakorpa + natur müzli reggelire (én tejbe teszem, nekem így is beválik), de lehet joghurttal, vagy reszelt almával is enni. Az igaz, hogy nem a legek kajája, de nem is olyan rossz és teli van rosttal ami beindítja a napi székletet. Az őszi is jó és a szilva is tökéletes (na de nem napi 1-1 szem!).

Üdv.

2010. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!