Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem hogy nyugodtabb, hanem...

Nem hogy nyugodtabb, hanem aktívabb a pocakban és ropognak a csontjai?

Figyelt kérdés

37+3nál járok, meret szerint kerek 38.

Mindenhol azt olvasom, hogy mostmár lassulnia kellene a bébinek, kevesebbet mozognia, hisz kisebb a helye.

Na az én lányom, ezt nem tudja, pont a fordítottját teszi. Egyre több és intenzivebb a mozgása. Ezzel még nagyon nem is lenne bajom (bár furcsa, 2éves fiamnál bejött ez a lenyugvás). Ami szörnyű számomra, hogy hallom, ahogy ropognak a csontjai. Tuti az, mert ahogy mozog, akkor hallom. Szedem a vitaminokat, mégis. Fiamnál ezt sosem tapasztaltam, csak miután megszületett.


Másnak is volt ilyen?

Imádkozok kb, hogy akar ebben a percben, de induljon meg a szülés mostmár. Sajnalom őt, hogy ennyire pici a helye.


2021. szept. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidegfront jön. Akkor ilyen aktívak.
2021. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a front teszi, nem csak a mai, vagy az elmúlt napokról van szó, hanem folyamatosan így mozog
2021. szept. 15. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
A miénk is végig mozgott, ilyanokat rúgott, hogy feleségem sokszor összerogyott tőle, én is éreztem, és láttam is, ahogy mozog. Mióta megszületett, azóta is megallás nélkül mozog, ha nem alszik.
2021. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, védőnőtől tudom, hogy az se olyan ritka, hogy szülésnél eltörik a kulcscsontjuk. Állítólag nem fáj nekik, majd meggyógyul ..
2021. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én említeném ezt a dokinak.
2021. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dokihoz már nem kell mennem, a 36.héten voltam nála utoljára.

38.héten, hétfőn megyek nst-re csak már (meg utana hétfőn a 2.ra)

2021. szept. 15. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!