Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakori hogy nincs szív hang...

Gyakori hogy nincs szív hang 6. hét körül ?

Figyelt kérdés
Egy terheséget elvesztettünk másfél éve és most sikerült ujra . A menstruávió után 6 nappal lett halvány pozitív és két naponta látványosan erősödött. Múlt hét pénteken a digitális teszt 1-2 hetet mutatott . Vasárnap voltunk orvosnál és akkor fele akkora volt a petezsák mint most (szerdán). Aplikáció szerint 6+1 napos vagyok és most lett 2-3 hét pozitív a digitális teszt . Most dubpla akkora a petezsák de nem volt szívhang és teljesen beparáztunk . Tudom számtalan kérdés van de valahogy nem nyugtat . Van ok idegeségre vagy még egyszerüen korai? d1 0.87cm d2 0.48 cm volt a petezsák .Sokat vártunk erre a picire és nagyon szeretnénk . Az orvos jövőhét keddre hívott vissza minket kontrollra azt monta addig ne is dolgozzak hanem pihenjek .
máj. 16. 05:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En is most vagyok az elso trimeszterben, napra pontosan ugyanakkor mentem mint te, petezsak volt es szikholyag. 1 het mulva szivhang is volt. Nyugodj meg, inkabb a 7. het korul szokott szivhang lenni.
máj. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 7 terhességem,abból 3 gyerek van.A többi vetéléssel végződött.Volt olyan,hogy kerek 6 hetesen volt szívhang,de rá egy étre elöntött a vér.Sajnos elvetéltem.Volt olyan is,hogy azt mondta a doki nem fejlődik az embrio,fel fog szívódni.Kiborultam nem kicsit.Elmentem magán dokihoz ,azt mondta egészséges 7+3 napos embrio,volt szívhang is.Ő volt a kislányom,aki most lassan 4,5 éves.🥰🥰🥰Ezzel azt akarom mondani,hogy ilyen kora szakaszban annyira nincs értelme kalkulálni,mert csak a jó Isten tudja hogy fog végződni.Próbálj meg nyigodt maradni és örülj annak ,hogy terhes vagy.🤗
máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
6+1-nél nekem sem volt még, két héttel későbbre hívott vissza az orvos.
máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondta az orvos, mikro időpontot kértem a pozitív teszt után, hogy minimum 3 héttel későbbre kérjek, mert járhatok úgy, mint te, hogy túl korai.

Nyugodj meg, hiába paráztok, ha baj lesz, tenni nem tudsz ellene. Inkább halkan örülj és foglald le magad addig, míg újra megnéz az orvos.

máj. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még jó lehet. Elég későn lett a teszted is pozitív, arra utal, hogy később volt ovud. Így minden csúszott kb 6 napot.
máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán mentetek. Ha 1-2-t mutatott a digitális, akkor max 4 hetes terhes voltál. Ha 2-3-t mutat akkor is max 5. Persze, hogy még csak perzsák van. 😊 Én is túl vagyok egy vetélésen, de pont ezért eszembe sem jutott ilyen korán menni, inkább későbbre kértem időpontot, 8.hètre. Nem mintha ez garancia lenne bármire. De szurkolok, jó lesz ez.
máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Mi is évek óta szeretnénk babát, de már a covid miatt is tolódott a dolog. Végül mikor ténylegesen próbálkozni kezdtünk 9 hónap után jött össze, de vetélés lett tavaly februárban. 8 hónap próbálkozás után jött össze újra. Most 16 hetes vagyok éppen.
máj. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora petezsákban még nem kell legyen embrio. Későn lett pozitív a teszted, ami jó esetben valóban arra utal, hogy később volt az ovuláció. Reméljük ez a helyzet :)
máj. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Honnan a búbánatosból veszed, hogy 6hetes, ha 1héttel a kimaradt menstruáció után lett először+? Nem érdekes az app, később volt ovud. Ekkora petezsákban még nem kell semminek lenni.

Nekem is volt vetélésem, én hasonló helyzetben utána vérből nézettem hcg-t pár nap különbséggel. Az egyértelműen mutatja, merre halad. Ez csak találgatás.

máj. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a legfontosabb, hogy ne dolgozz, hanem az, hogy ne próbálj meg analitikusan agyalni és százalékos esélyeket ráhúzni a terhességed várható kimenetelére.

Ez pont egy olyan helyzet, ami tőled független, nem tudod kontrollálni, illetve minél inkàbb görcsölsz ezen, annál rosszabb. Engedd el, tedd fel a lábaidat, pihenj és próbálj kicsit befelé fordulni, kapcsolódni vele, hogy szeretnétek, várjátok, de akárhogy is dönt, bármikor is érkezik, azt eldogadjátok. Nyugalom! Ha eddig nem tetted, tanítsd meg magad lazítani. Tudom, hogy baromi nehéz ilyen helyzetben, de őrületbe fogod kergetni magad éppen azért, mert attól, hogy lesz szívhang a 8. heti uh-n, nem biztos, hogy a 12.-en is lesz és attól, hogy minden oké az első genetikain, nem biztos, hogy ez így lesz a másodikon is, stb. Ha megszületett is lehet bőven min aggódni... Nem parázhatod végig innentől kezdve az egész életed.

máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!