Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálam miért ennyire más a...

Nálam miért ennyire más a terhesség mint ahogy más nők leírták? -csúnya a hajam, a bőröm, a mellem sem nő,pattanásos vagyok még a lábamon is pedig ott sosem voltam, nem is nő semmit a hajam inkább szénakazal lett

Figyelt kérdés
A természetem sem változott meg,nem lettem sírósabb,de undokabb se nyafibb

2021. szept. 15. 15:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor kezd el megválltozni mindez jó irányba? A 9.héten tartok
2021. szept. 15. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 9. hétre ne várd a csodát. Igaz lehet utána sem jön.


A hajad majd folyamatában lesz sűrűbb, de lehet csak azt fogod észrevenni hogy szülés után két hónappal kb kopaszodsz. Nekem a bőröm végig okádék volt. A mellem nőtt, bár híztam is, de ez a végére lett egyértelmű, és a tejbelövelléssel lettek dinnyék.


A hangulatom nekem sem változott, emiatt nehezen tudom tolerálni, ha valakinek igen és mimóza lesz.

2021. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Sosem láttam magam szépnek terhesen. :)

Én is ragyásodtam, a mellem is csúnyább lett,hogy a lenti részről ne is beszéljek..( bár az inkább a vége felé változott durván).

A hajam olyan volt mint addig is. Sírós én sem voltam és alapból furcsa ízlésem van és kívánós vagyok terhesség nélkül is szóval ez sem változott.

Egyedül annyi volt,hogy alig tudtam fogat mosni mert az ínyem vérzett és hányingerem is volt tőle.

2021. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenki egyforma.

Van, akinek csodaszép haja van, tiszta bőre, stb. Az első időszakban anno nekem rettenetesen hullott a hajam, aztán elkezdtem kovaföld kapszulát szedni, és megállt, majd a szülés után pár hónappal megint hullani kezdett. A bőröm pattanásos volt, durván szőrösödtem. 3. Trimeszter vége felé tiszta stria lett a hasam kb egyik napról a másikra.

Szerintem inkább ezek a gyakoribbak, mint az, hogy valaki kifutóra való legyen. Mivel felborul a hormonháztartás, sok meglepetés lehez.

2021. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hajam és a körmöm most kezdett szép lenni (19.hétbe vagyok)

Viszont a bőröm nekem is állandóan pattanásos. Hiába ápolom egyszerűen egy eltunik jön helyette kettő.

2021. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
38.héten járok. 2naponta mosom a terhesség eleje óta a hajam, annyira zsírosodik, elötte a heti1 is elég volt. Életemben összesen nem volt annyi pattanásom, mint terhesen. A szemeim folyton karikásak, pedig alszok eleget.
2021. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

38. hét: Én se apasztaltam pozitív változást. Régen irigyeltek a puha és egészséges bőröm miatt, most a terhesség eleje óta tele vagyok pattanásokkal, mitesszerekkel. A körmeim repedeztek, a hajam extrém száraz és törik. Ezek mellett folyamatosan viszketek az állandó bőrszárazság miatt, hiába kenegetem magam.

Sajnos nem mindenkinél pozitívak a változások.

2021. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mellem nem lett nagyobb,bőrőm pattanásos annyi,hogy a hajam kevésbé hullik
2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!