Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esett valaki fogamzásgátló...

Esett valaki fogamzásgátló mellett teherbe????

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken kezdődött a 7 napos szünetem. Vasárnap szokott megjönni. Még ma seem jön meg...

Ja és mióta szedem nem volt kellemetlen pms tünetem, most viszont fájdogála cicim.

Minden egyes szemet beszedtem.

Belarat szedek másfél éve, eddig minden ok volt.


2021. szept. 15. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély hogy valaki teherbe essen,de legtöbbször valami banális ők miatt.Kihanyja a gyógyszert,hasmenése van, bizonyos antibiotikumok hatastalanitják.Meg van az a 0.12 akinél valóban nem működik a dolog valami miatt.Azt semmiképpen se hidd el, hogy annyi nő esik teherbe gyógyszer mellett, mint amennyit ez az oldal fel tud mutatni.
2021. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Én nem hánytam ki, ha jól emlékszem hasmenésem sem volt. Max 1 óra eltéréssel szedtem.

Lehet, hogy más miatt nem jön?

2021. szept. 15. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg mensid tesztelj.késik hormook,idegeskedés,stressz miatt
2021. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha továbbra is késik, érdemes a nőgyógyásszal beszélni. Én azért hagytam abba, mert a végén már kb alig megvonásos vérzésem. Elvékonyította a méhfalat, mint kiderült.
2021. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát csajok, nem vagyok terhes, teszteltem. De a vérzésem kimaradt. Megyek majd a héten orvoshoz, mert ez szerintem nincs rendjén így.
2021. szept. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!