Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány napos késés a normális?

Hány napos késés a normális?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kötekedő válaszokat, köszönöm!

8 éve menstruálok és elég jól beállt már, pontos.

5 napos késésnél járok, ami nem szokott lenni, van hogy inkább hamarabb jön meg.

Barna pöttyeim vannak, de nem folyamatosan. Fehér bő folyásom van.

Megnőtt étvágy, eddig nagyon keveset ettem és tudtam megállni dolgokat, most nem. Hirtelen nagy fáradtság, ez sem volt. Napközben törnek rám émelygések. Mell fájdalmam van, nehezebbek és a bimbó udvar felvan "dagadva".

Szeretném azt hinni, hogy baba, de nem tudom, bizonytalan vagyok.

Ha terhesség akkor 5 hetes, vagyis, ha jól tudom, akkor a 6. Hétben lennék.

Tesztelni még nem tudom mikor teszteljek. Mikor érdemes? Hány napot várjak még, hogy ne kelljen esetleg később? Vagy legalább utal ez babára?



2021. szept. 15. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késésnél simán tesztelhetsz már. Utalhat babára, de sima késésre is. A teszt majd biztosat mond, 5 nap késésnél már tuti. Nekem hétfőn volt az 5. nap késés, teszteltem de negatív lett. Másnap meg is jött.
2021. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már lehet tesztet csinálni, de amúgy ki is maradhat az egész néha terhesség nélkül is
2021. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem augusztusban két hetet késett, majd megjött. Ez is normális.

Csinálj egy tesztet, 5 napos késésnél már kimutatja a teszt, ha terhes vagy.

2021. szept. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!