Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az afp kiértékelés miért tart...

Az afp kiértékelés miért tart hetekig az sztk-ban?

Figyelt kérdés
Nekem magán analitikai központba már aznap megvolt( 3eft).
2007. dec. 27. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az eü., ha fizetsz minden gyorsabb,de ha hagyod hogy a maga útján folyanak a dolgok akkor mindenki ráérősen csinálja a dolgát, mondjuk nem csak az eü.-ben van ez, ilyen az egész ország.Sajnos ez van.

csak sokkal több betegséget előzhetnének meg,éa az anyának kevesebb fájdalmat okoznának, ha hamarabb elkészülnének az eredmények.

2007. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy nem az eredmény kiértékelése tart hetekig, hanem az amíg a papír vissza kerül hozzád. Mert az eredmény már kb. 5-7 nap alatt megvan. Nekem a papír a mai napig nem jött meg. És nekem nov. 9-én vették le a vért....
2007. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak: nekem 4 hete el sem készült, hiába telefonálgatok be a kórházba a válasz mindig csak a "még nincs kész".

És még postáznák a védőnőnek, az még plusz legalább 1 hét.... HIába mondtam orvosnak, védőnőnek-csak a vállukat rángatták:(( Meg türelemre intettek-én felettébb türelmes vagyok, de ha baj van akkor meg mossák kezeiket...:S

2 hónap alatt talán meg is lesz.

2007. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem türelmetlenkedek.Azt hittem,h jön a jézuska meg ilyenek miatt várok rá,de ezek szerint még sokkal többet is fogok.Jajj,de jó!Minha csak azért lennék,h vizsgálatokra járjak,akkor amikor éppen nekik kedvük tartja megadni a papírt.Csak tartsa más a hátát,amikor engem csesztet az orvosaszisztens,h már rég nem a 18.héten vagyok,amikor megyek a következő UHra...
2007. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!