Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori a menstruáció...

Mennyire gyakori a menstruációs fájdalom? És meddig tart?

Figyelt kérdés

-pozitív lett 5 dB tesztem

Tipikus hányinger tünet is jelen van

Hétfőn kellett volna megjönnie azóta napi 2szer kb huzamosabb ideig menstruációs fájdalmas van

Nem annyira erős de van

Más tapasztalatára lennek kíváncsi

Orvosnál nem voltam még 5 hetesen


2021. szept. 17. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez a nők 90%-ál jelentkezik. Nincs mitől tartanod , amíg nincs vérzés normális! Én a 9.héten tartok és mai napig görcsölgetek :)
2021. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ :) nem szabadna de olvastam hogy a vételes is fájdalommal kezdődik és aggódok. Nem akarok para mami lennéi
2021. szept. 17. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az elején én is rengeteg ilyet olvastam, és nagyon féltem. De nem szabad! Annál rosszabb ha minden félét olvas az ember. Éreznéd ha nagy baj lenne. Tehát csak nyugodtan. Kezd el szedni a terhes vitamint , és maximum magnéziumot még mellé.
2021. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia. 11 hetes lesz mindjart es szerintem ob 8. Hetig gorcsoltem, neha eleg erosen, neha gyengébben, de minden oke.

Mondjuk epp tegnap ereztem tenyleg egy nagyon nagyon enyhe gorcsot, szoval nyugalom, a gorcs normalis, ha nem mulik, erosodik, verzel is akkor rögtön ügyelet

2021. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem kb 5-7 hét között volt néha olyan erős görcsöm éjjel hogy azt hittem megjott (egy vetélés után különösen parazok én is), aztán elkezdtem magnéziumot szedni és azóta szerintem 1x sem gorcsoltem, csak a gyomrom fáj rendszeresen a puffadastol. 9+2 hkm
2021. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Melyik magneziumot lehet nekünk?

Mindenre rá van irva a para

2021. szept. 17. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Én őszintén meg se néztem , nem tudok róla hogy lenne rajta para. Először kint svédországban vettem mert ott lettem terhes, de az csak 60mg volt szóval napi 6ot ettem, most itthon azt hiszem béres van magnézium és b6 napi 1 kell belőle 400 mg
2021. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egész addig voltak görcseim amíg megnem mozdult :)

17 hetes voltam akkor

2021. szept. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!