Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás? 35. hétben...

Jósló fájás? 35. hétben vagyok. Egy hete minden reggel és dél körül van egy menstruációs görcshöz hasonló fájdalom és hasogatas az alhasamban. Ez már jósló fájás? Lehet hogy hamarabb szülők vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg jósló és nem jelenti azt, hogy korábban fogsz szülni csak "gyakorol" a méhed az éles helyzetre. Ne aggódj.
2021. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jósló.

Bár a 36.hét végén nekem is jelzett a ctg de jóslóra fogták. Rá 3 napra már szültem. De neked még korai. A végén mindent észrevettem én is ami előtte fel sem tűnt.

2021. márc. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
jósló fájásaid vannak,a tested készül a szülésre.ez nem jelenti azt,hogy rögtön megszülsz,mert lehet 3-4 hét mulva szülsz
2021. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!