Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ennyi idős terhesen,...

Normális ennyi idős terhesen, hogy alul érzem a picit?

Figyelt kérdés
26+3hetes vagyok, héten voltam orvosnál 4hetente járok, minden rendben van, zárt vagyok, c:3000 igaz sajnos lett egy kis fertőzésem, de kezelve van! Eddig tök jól voltam most meg egy hete eléggé fáj és feszül két oldalt, említettem a dokinak, de minden ok pihizzek, baba elég mocorgós de most kb. 3napja néha néha oda rúg de azt érzem, hogy alul kotorászik meg néha jól oda rúg, és idegesít, hogy mi ez a "változás" hisz már úgy megszoktam, hogy kirúgja az oldalam! Párom paramaminak hív, de szerintem az csak nem baj? Ma ráhalgattam szívhang figyelővel szép erőteljes plussz tuti mocorog mert úgy kellett "utánna" mennem! 😊 Első baba, köszönöm ha valaki tud tapasztalatot adni 😊👣🙏
2021. szept. 17. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

26hetes terhesen azért még van helye mozogni.

Totál normális, felesleges mindenen parázni

2021. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párodnak igaza van, sok meglepetés fog még érni a 40. hétig. Sokszor úgy éreztem a végén mintha a hüvelyemben kotorászott volna. Vagy épp a gyomromban. Ahogy forgolódik mindig máshol érzed majd.
2021. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor a szeméremdombomat rúgta belülről, teljesen normális, tudnak fent és lent is rúgni és mozgatják a kezüket is.
2021. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőven van helye forogni. Egyik éjjel arra keltem, hogy keresztben van, és nagyon feszít. Reggelre visszaállt normálisan. Ne parázz feleslegesen
2021. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Párodnak igaza van, és ha paramami leszel továbbra is, azzal nem teszel jót senkinek. Beleértve magadat, a férjedet, és a gyerekedet is.
2021. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!