Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a 17+4 hetes terhesen még nem érzem a babát? De pillangók, de buborékok semmi... Pár napja az a görcsölgetős, nyújtós fájdalom sincs, pedig nem szedek különösebben több magnéziumot.

Figyelt kérdés
Ha elhal a magzat annak van valami jele?

2021. febr. 14. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Milyen pillangó és buborék?Nem értem
2021. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normálus. 19-20. hét körül lehet először érezni.
2021. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első baba? Teljesen normális. Az ikreimet 20. hét után kezdtem el érezni. Második terhességem alkalmával egy baba volt. Ott a betöltött 16 hét után éreztem először egy picike bökést.
2021. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Igen, normális. Elsőt én 20 hetesen éreztem először.
2021. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 17.héten éreztem először, de akkor még nem is tudtam, hogy a baba az. 19.héten lett egyértelmű. Semmi pillangó meg kaparás meg buborék, egyszerűen belémrúgott egyet
2021. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez az első terhességem, csak valahogy a 21-22. hét körül kezdtem el érezni a babámat úgy, hogy biztos voltam benne, hogy az ő.

Már mindenki ijesztgetett, hogy biztosan elhalt a magzat de én bíztam magunkban és minden rendben is lett...😊

2021. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a betöltött 19. hét után kezdtem el érezni. Az első napokban csak gyanús volt, hogy ez mintha nem szervi eredetű érzet lenne a hasamban, aztán pár nappal később konkrétan azt éreztem, hogy ugrál a hüvelyemen. :D Nem sokkal előtte voltam a 2. genetikai UH-n, ahol kérdezte a szonográfus, hogy érzem-e és mondtam, hogy talán, de nem vagyok benne biztos, hogy azt érzem, s ő megerősítette, hogy az lesz az. De csak pár percig éreztem egy nap. Aztán a betöltött 20. héttől kezdtem többször is érezni egy nap, de csak rövidebb ideig, a nap nagy részében egyáltalán nem éreztem. De mondom, először meg kellett tanulnom, hogy mi is az az érzés, mert eleinte azt hittem, hogy talán gáztermelődés vagy csak a méhszalagok nyúlása egy új formában.

Nekem kb. a fogantatástól ilyen menstruációs jellegű hasfájásom volt, ami aztán kiegészült nyilalló fájdalmakkal (szalagok nyúlása című), s ezek nekem is a 17. hét körül szűntek meg (kivéve a menstruációs jellegű, mert azt reggelente éreztem még), aztán volt egy űr nekem is, amit végigparáztam a genetikai UH-ig, hiszen semmi jele nem volt, hogy most akkor mi van a babával, de minden rendben volt az UH-n és onnantól már tudtam, hogy mit érzek, meg a baba is tett róla, hogy ne legyenek kétségeim. :)

Amúgy: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!