Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ebből még terhesség?

Lehetséges ebből még terhesség?

Figyelt kérdés

14.napja van magasan a hőm, a tegnapi tesztem viszont negatív. Ma nem csináltam.



[link]



2021. szept. 19. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek is 6.-án volt ovuláció vagy 5.-én? 4.-én volt pozitív az lh teszt.

Ma reggeli hő 37, a görbén nem látszik.

2021. szept. 19. 07:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem értek ehez annyira, régóta szeretnél babát? Mióta nem sikerül?
2021. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már mutatnia kéne a tesztnek, de még nem reménytelen. Milyen erősségű tesztet használtál?
2021. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van már 3 gyermeke, szeretnénk egy 4.-et. Hamar összejött, de sajnos missed ab lett a vége.

Most vagyunk az első próbálkozós hónapban.

Facelle 10-es tesztet használtam meg korábban Predictort is.

Szerintem csak a szervezetem szórakozik.

2021. szept. 19. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:

A te ciklusod van még összezavarodva nem? Így sajnos nehéz bármit is mondani. Nálam rendszeres ciklus mellett átlalános volt, hogy 14-15. napon jött meg. Ennél hosszabb sosem volt.

Amikor teherbe estem, már a 11. napon volt egy halvány, de jól kivehető második csíkom.

2021. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!