Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseggel kapcsolatos...

Terhesseggel kapcsolatos dolgokat olvastam, es ezen megakadt a szemem. Ez lehetseges? Tenyleg bakizhat ekkorat a doki?

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 13. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Persze mivel ők is emberek
2021. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kettes biztosan. Kolléganőm így járt. Ma már 4 éves a ciszta 🙂 de ő eleve beteg volt és nem is lehetett volna gyereke, viszont cisztai a betegsége miatt igen. De nem 4-5 hónap után derült ki hanem nyilván amikor már volt szivhang. Kontrollon volt csak amikor már korai terhes volt. Szoval kb kinden véletlen faktor bejátszott de valóban cisztanak hittek elsőre.
2021. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha akkora a baba, hogy dobog akis szive, azt egybol lehetni amikor a muszert a huvelybe helyezik el vagy be kell kapcsolni valamit az uh-an hogy lehessen hallani?
2021. jan. 13. 10:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat az látszik olyan 7-8 hetes terhessegnel már. Előtte csak egy pötty.
2021. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ertem, csak sose tudtam, hogy lehet eszrevenni a szivhangot, azert kerdezem. Meg erdekelt is.
2021. jan. 13. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyen pulzálás látszik az ultrahangon. Szerintem youtubeon tuti találsz ilyen videót ha beírod pl hogy 8 hetes magzat ultrahang.
2021. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyből lehet látni, hanem megfelelő helyre kell irányítani az uh fejét. A rendeléseken használt hüvelyi uh nem 3D-s képet lát, csak egy lapos, legyező alakú szeletet a testben. Ha jó helyre irányítják az uh-t, akkor a szív pulzálása a képen is látszik. A hangot a doppler ultrahangos vizsgálat során lehet hallani. Ez nem egészen ugyanaz, mint ami a képet is adja. A hasi ultrahanghoz használt készülékek tudnak doppler uh-t is csinálni, a hüvelyi nem tudom, hogy tud-e, nálam dopplerezés csak a hasiaknál volt eddig. De ha az embrió már van akkora, hogy legyen szívpulzálás, akkor a doki nemigen téveszti már össze egy cisztával, elég jellegzetes alakja van, és vannak mellette olyan elemek (szikhólyag, méhlepény, köldökzsinór), amiből biztosan felismeri, hogy terhességet lát.
2021. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagybátyám egy "daganat".

mikot mamám olyan 45 éves körül volt, elkezdett klimaxolni. Pár hónap ki i maradt már neki. Majd újra vérzett. A hasa "puffadt", szemmel láthatóan. Elment dokihoz, aki egy daganatot állápított meg. Onnan küldözgették több vizsgálatra. Azt az első orvoslátogatástól számítva 1 hónapr derült ki, hogy terhes. 7.hónapban járt


Nevelőapám 48 èves, a bátyja 51. Az öccsük pedig csak most lesz 30

2021. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez erdekes, egy hyereket hogy lehet dagantanak nezni, plane 6 honaposan, amikor latszik a jeleguetes bana forma?
2021. jan. 13. 10:55
 10/14 A kérdező kommentje:
Bar 30 eve meg gyengebb muszerek voltak
2021. jan. 13. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!