Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lettek durvábbak a...

Mikor lettek durvábbak a terhességi tüneteitek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5+5 hetes és még nem nagyon vannak tüneteim. Éjszaka ma többször hidegrázásra ébredtem és a melleim nagyon-nagyon enyhén feszülnek, de inkább csak akkor, ha leveszem fürdéshez a melltartót, napközben nem is érzem. Ezeken kívül semmi. Néha úgy érzem, hogy nem is vagyok terhes. Eddig petezsákot láttak 1 hetes késésnél, legközelebb 8 nap múlva megyek uh-ra, addig izgulok. (Egyébként napi 3x1 Utrogestant szedek,amióta pozitív volt a teszt, korábbi vetélések miatt.)
2021. szept. 19. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
5+1 vagyok. Nálam sincs semmilyen tünet. Néha beszúr a hasam. Remélem így is marad normális terhesség mellett. :)
2021. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 6. héten, de onnantól aztán kemény volt, előtte semmi, a 36. héten végre kiszedték császárral, addig folyamatosan hánytam, sok nőnek alig van tünete, vagy lesz, vagy nem, de ilyen korán nem lehet ezt tudni.
2021. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7. hét körül kezdődött, egyik napról a másikra, viszont onnantól gyakorlatilag mindent produkáltam, amit valaha is említettek, hogy lehetséges terhes tünet.
2021. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6.hétől-17.hétig vanak erős tünetek
2021. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 6.héttől volt brutál émelygés, kaja- és szagundor, fáradtság. Most vagyok a 14.hétben, most már sokkal jobb, de még mindig van 1-2 szag, amitől akármikor rosszul tudnék lenni😂
2021. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7-8-9.héten volt nehezebb, nem sok mindent tudtam enni, étvágytalan voltam, émelyegtem, hányingerem volt, ha megettem valamit akkor pedig rettenetesen égett a gyomrom. Mostanára (14.hét) már elég jó a helyzet, a gyomorégés megmaradt, bár mérséklődött, nekem amúgy is sokat ég a gyomrom. Most inkább az van, hogy éhes vagyok, de nem igazán kívánok semmit enni, eszek, mert muszáj, de nem úgy, mint a terhességem előtt.
2021. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten leesett a vérnyomásom (ájulás is volt, a fejemet is bevertem), után egy hetet szédültem utóhatásként, de tipikus terhestünetem nem volt. A 10. héten 3 napot volt hányingerem (közben volt egy oda-vissza repülőút, az lehet nem segített 😃). De az első trimeszterben ennyi. Viszont utána a 14-15. és a 17-18. hetet végighánytam (teljesen váratlanul) és most a 20. héten volt egy megfázásom, amit szintén végig hánytam.


Egyébként kislányom lesz, ott állítólag sokkal jellemzőbb az elején a hányás, rosszullét, én ezek szerint “megúsztam”.

2021. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmilyen tünetem nem volt. 4 lányom van.
2021. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb a 4.héttol iszonyatosan hanyingerem volt egesz nap.most 10 hetes vagyok,és most kezd elmulni ugy ahogy...
2021. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!