Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20 hétben jàrok ,eddig...

A 20 hétben jàrok ,eddig minden jòl ment ,most pedig kiujjult a genitalis herpeszem . Padlòn vagyok ettöl ,nagyon féltem a picit ! 😢 Van-e itt olyan anyuka aki hasonlò helyzetben van -volt ??Egészséges lett a pici ??

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a herpesz akkor veszélyes,ha pont terhesség alatt jön ki először.De neked már volt.Nyilvan keresd fel mielőbb az orvosod vagy beszélj vele,de sajnos az idegeskedessel csak magán a herpeszen rontassz, szóval próbálj megnyugodni.Nem lesz semmi baj.
2021. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod , valamelyest megnyugtattàl. Egész nap a Google-t bújom. Làttam egy-két horror cikket erröl ,és persze teljesen kiakadtam töle . Az orvosom lazàn veszi a témàt ,én kevésbé mivel aggòdom a csöppségért . Ezért is lennék kivàncsi tapasztalatokra...
2021. szept. 19. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, akkor van nagy gond ha terhesen jön ki először. Illetve ha szülés közeli időpontban előjön akkor nem szülhetsz hüvelyi úton. De egyébként nem szokott problémát okozni.
2021. szept. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!