Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bábakoktélban lévő alkohol...

A bábakoktélban lévő alkohol miatt léphetnek-e fel komplikációk a szülés alatt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. ha fájdalomcsillapító injekciót kell beadniuk, vagy császár miatt spinális érzéstelenítést, akkor közölni kell a dokival, hogy bábakoktélt ittam? És ha igen, akkor lehetséges hogy emiatt nem adhatják be ezeket az injekciókat? Vagy ez esetben is 3 óra alatt kiürül a pia?
2008. dec. 11. 12:28
 1/1 anonim válasza:
100%
Tudomásom szerint a bábakoktélban nincs alkohol, amiről én olvastam abban csak 2 dl sárgabaracklé, egy ek. ricinus (hashajtó), egy ek. őrölt mandula volt. Ezt a receptet a neten találtam, svédországi kórházakban alkamazzák a szülés kíméletes megindítására, nem egyből gyógyszert adnak, hanem ezt próbálják ki. Egy ismerősöm kipróbálta, és neki használt. Alkoholt pedig semmiképpen ne igyál, extra káros a babádra nézve!
2008. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!