Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orgazmustól vagy a szextől...

Az orgazmustól vagy a szextől beindulhat hamarabb a szülés, ha veszélyeztetett vagyok? 26hkm

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki nem bírta ki a terhesség végéig a szextilalmat, mégis a kiírt időpont körül szült?

2011. nov. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kibírtam a szextilalmat, a babám érdekében.

Piszkosul haragudtam volna magamra, ha veszélyeztetett terhesként, direkt eltiltva a szextől, nem bírtam volna magammal és a babának okoztam volna ezzel kárt.

Bocs, nem kioktatásként írtam, csak én nem mertem kockáztatni egy kis életet egy kis hancúrozás miatt.

Amúgy jó esetben semmi bajod nem lesz. Más esetben meg, kiszámíthatatlan.

2011. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2011. nov. 8. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett voltam, nem szexeltünk de ennek ellenére álmomba többször is volt orgazmusom, sőt egyszer a buszon is , a rászkódástól, nem tehetek róla a szervezetünk tudja mi kell nekünk:) Nem indította meg a szülést, 38,héten magas vérnyomás miatt ők indították meg.
2011. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden esetre ha szexelnétek vagy egyéb okból orgazmusod lesz, vegyél be egy magne b6-ot előtte vagy utána, az ellazítja az izmokat és nem fogsz úgy bekeményedni.
2011. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!