Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 7. hetben neha erosodo...

A 7. hetben neha erosodo derekfajdalom normalis? Vagy csak az idojaras miatt lehet?

Figyelt kérdés
terhesseg elott is fajt neha igy.
2010. aug. 31. 18:34
 1/6 A kérdező kommentje:
es meg neha menzi szeru gorcs is tarsul hozza. Nem tudom mi lehet, elso baba.
2010. aug. 31. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem akarlak megijeszteni, de ha erősödik a derék-, ill. hasfájásod, mindenképpen menj el orvoshoz, fenyegető vetélés jele IS lehet. Azért írtam hogy is, mert nem biztos, de jobb tartani az ilyesmitől, és időben orvoshoz menni. De ettől most ne kezdj el pánikszerűen aggódni, figyelj oda magatokra, és tényleg menj dokihoz, ha erősödik a dolog.

Remélem minden rendben lesz veletek!

2010. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mar egy ideje nem faj, remelem nincs gond. Ezen a heten jonne meg, lehet h meg az zavar be. Ha holnap is faj felhivom a dokit.
2010. aug. 31. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem nem ijesztettelek meg nagyon, csak mielőtt elvetéltem, nekem is fájdogált a derekam. Akkor még nem tudtam, hogy nem jelent jót, csak később olvastam valahol. De nem biztos, hogy nálad is ezt jelenti, sőt! Ha elmúlt, az nagyon jóó!

Minden szépet nektek, és remélem minden rendben marad!

2010. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is fájt a 6-7-8. héten és aztán elmúlt szépen. Most 11 hetes vagyok és semmi bajom, szóval ha elmúlt akkor nem lesz semmi baj!
2010. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jo. Hallottam, hogy az alhasi verboseg miatt is lehet. Boldog babavarast!
2010. szept. 2. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!