Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik folsavat szedjem?

Melyik folsavat szedjem?

Figyelt kérdés
Valami jó minőségű
2021. szept. 23. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. Nincs jó és rossz minőségű a gyógyszertárban. Bármelyiket veheted.
2021. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket akarod. Nem értem a kérdést...
2021. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, a legdrágábból adjon egy levéllel. Biztos az a legjobb

Minőség 😒

2021. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Folsav, ebből nincs jó meg rossz minőségű. Különböző gyártó van de ugyan az. Mindegy melyiket veszed
2021. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én inofolicot szedtem, a dokim ezt ajánlotta, mellé pedig femibion 0, aztán 1-es. Nem tudom terhes vagy-e és ha igen hány hetes, de például az 1-es femibionban már van bőven elegendő folsav, tehát én amikor váltottam, akkor abba is hagytam az inofolicot (egyébként ebből 2x1-et ittam). Tudom nem valami olcsó, főleg gyógyszertárban, viszont ha neten rendeled akár 3ezer ft-ot is spórolhatsz.

Nagyon sokan mio inozitol port és mellé folátot isznak, így olcsóbb. Az ugyanaz, mint az inofolic, sőt még jobb, mert a folátnak jobb a felszívódása, ha esetleg lenne ilyen jellegű problémád, amiről esetleg nem tudsz.

Viszont ha már ugye terhes vagy akkor a terhesvitaminok többségében van elegendő folsav, így nem kell mellé pluszban. Ezekből is jobb olyat nézni amiben folát van folsav helyett.

2021. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
5. Igen csak van aki rosszul van a terhesvitamintól. Pl én többet is kipróbáltam és mindtől hánytam.
2021. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Folátot szedj ne folsavat!

[link]

2021. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!