Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baja lehet a babámnak erős...

Baja lehet a babámnak erős tusszögéstől? Annyira erősen kellett tüsszögnöm hogy a méhen vagy derekam bal oldalán erős fájdalmat éreztem

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mégis baja lehetne?
2021. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba egy vízzel teli lufiban van a hasadban... Ugyan mi baja lehet???
2021. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meghúztál egy izmot vagy valami szalagot. Nagyon kellemetlen tud lenni, de az ilyen mozgásszervi fájdalmaktól nem lesz baja a babának. Tüsszögés, köhögés meg kb. olyan rázkódás, mintha járművön ülnél, nem szoktak tőle elvetélni.
2021. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz tőle nyugi. Én allergiás vagyok, nyaron folyamatosan tüsszögtem, mert nem szedhettem rá semmit. Nekem is sokszor volt ilyen, de legközelebb probald meg hogy előre dőlsz tusszenteskor, köhögéskor, es nem fog fajni.
2021. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz, nagyon tud fájni. Úgy tudod megelőzni, hogy oldalra fordulsz, mikor tüsszentesz. Baja amúgy nem lesz tőle, de így neked sem kellemetlen
2021. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!