Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen 4,03mm embrió vagy...

7 hetesen 4,03mm embrió vagy 6 hetes lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

10 évig fogamzásgátlót szedtem, mely által 28 napos ciklusaim voltak. Amint abbahagytam a gyógyszert,azonnal összejött a baba, a nemvárt napján 2 erős pozitívat teszteltem. Ma voltam első ultrahangon. A menstruáció első napjától számítva 7+1 hetes lenne ám az ultrahangon 4,03mm embrió látszódott, szívhang nem volt. Az orvos szerint ez 6+1 hetesnek felel így meg és minden a legnagyobb rendben van. Szerinte 7mm előtt nincs szívhang.


Viszont így hogy lehet hogy már nem várt napján pozitív volt a teszt???? Ha később volt 1 héttel peteérés, 1 héttel utána már ki is mutathatta a teszt?

Menjek másik orvoshoz? Ez az orvos azt mondta 12.heti Uh a következő.



2021. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de 10 év gyógyszer szedés utáni első alkalommal simán lehet, hogy kicsit eltolódott a ciklusod, ezért lehet a külömbség.
2021. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hamar kimutatta a teszt, de én még a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem, úgy hogy később volt a peteérésem. Gyakorlatilag a 28. napon már gyönyörű pozitívak voltak a tesztek. (A 8. dpo-n halványan mutatta csak. Elég gyorsan emelkedett a hcg-m, majdnem háromszorozódott 48 óránként. Így nem is csoda, hogy hamar látszódott.) Különben alapvetően 28 napos szabályos ciklusaim voltak, abban a hónapban ez valószínűleg 33-35 napos lett volna, kivételesen :)

Mivel fogamzásgátlót szedtél és nem volt ciklusod, fogalmad nem lehet, hogy hány napra jött volna meg az első menstruációd, így ez miatt ne aggódj.

Persze benne van a pakliban, hogy gond van, de előre ne fessük a falra az ördögöt.

2021. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
Nekem is már 8 dpo pozitív volt. Először nekem 7+3 mondtak egy vasárnap este, aztán szerdán 8 +0 szóval egy napot tévedtek 😂
2021. szept. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Akkor még nincs minden veszve igaz? 🥺
2021. szept. 28. 14:05
 25/51 anonim ***** válasza:

Hát szerintem (sajnos) 50-50.

Holnap kiderül hogy nőtt -e, van-e szivhang, lehet a dokidnak jó sz@r gépe volt nem is tudott pontosan mérni vele...

Amugy egy nap kb 1mm-t nő

2021. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Mondani könnyű, de ne parázz! Nagy eséllyel minden rendben lesz!
2021. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bíztató szavakat!
2021. szept. 28. 14:13
 28/51 anonim ***** válasza:
Minden jót kérdező, jó döntés hogy még egy orvossal ránézetsz, remélem meg tud nyugtatni
2021. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha valóban 6+1 akkor a mérete is tökéletes és az sem baj hogy nem volt szivhang, lehet holnap se lesz, van akinek 7hetesen lesz csak, ha viszont valóban több mint 7 hetes akkor viszont baj mert már legalább 11 mm körül kéne lennie szivhanggal. Drukkolok!
2021. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Nekem 5+6-nál volt 10 mm petezsák 1mm pulzáló embrióteleppel (itt nem hallgattak szívhangot, csak látszott uh-n a gyenge kis pulzálás). 6+6-nál 5,3mm embrió, szívhang is volt már.

Egyébként nekem a terhességi tesztem elmaradt menzesz napján lett pozitív, előtte 4 nappal predictor early-vel még semmi sem látszott.

Te nem láttad a képernyőt amikor csinálta az uh-t a doki? Mert ha szívhangot még nem is tudott esetleg bemérni lehet azért mondta, hogy élő terhesség, mert látott pulzálást, csak még gyenge volt.

Nem szabad feladni, nekem 5+4 és 5+6-nál is volt reggel vérzésem, a férjem teljesen el volt csüggedve, hogy akkor ennek a terhességnek is annyi (előtte volt 3 vetélésem), de én teljesen pozitív voltam, hogy minden rendben lesz. Hinni kell benne, hogy nem lesz semmi baj és úgy is lesz.

16 hetes kismami

2021. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!