Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen 4,03mm embrió vagy...

7 hetesen 4,03mm embrió vagy 6 hetes lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

10 évig fogamzásgátlót szedtem, mely által 28 napos ciklusaim voltak. Amint abbahagytam a gyógyszert,azonnal összejött a baba, a nemvárt napján 2 erős pozitívat teszteltem. Ma voltam első ultrahangon. A menstruáció első napjától számítva 7+1 hetes lenne ám az ultrahangon 4,03mm embrió látszódott, szívhang nem volt. Az orvos szerint ez 6+1 hetesnek felel így meg és minden a legnagyobb rendben van. Szerinte 7mm előtt nincs szívhang.


Viszont így hogy lehet hogy már nem várt napján pozitív volt a teszt???? Ha később volt 1 héttel peteérés, 1 héttel utána már ki is mutathatta a teszt?

Menjek másik orvoshoz? Ez az orvos azt mondta 12.heti Uh a következő.



2021. szept. 27. 19:36
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Na voltam a dokinál. Mindent rendben talált és lehetett látni a szívverést ami megnyugtató volt.Tényleg 6 hetes körül van a méret alapján amit annyira nem értek de sebaj. Azt is mondta ilyen picinek még nagyon könnyen el lehet mérni, nem lehet teljesen pontos adatot Az orvos szerint nagyon nem jó az ő Uh gépe így adott beutalót a kórházba ahol szerinte sokkal jobb. Így oda kérek majd időpontot, bár nem tudom mikorra lenne érdemes a leginkább.
2021. szept. 29. 13:22
 32/51 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond szuper hírek!
2021. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenkor a gép minősége miatt nem kapcsolnak hallgatni szívhangot vagy mi lehet az oka? Jó volt látni nagyon de ha láthatóan van szívverés akkor vajon miért nem lehet hallgatni?
2021. szept. 29. 17:54
 34/51 anonim ***** válasza:

Doki függő. Valaki rakapcsolja a hangot valaki nem. (Szerintem nem minden doki gondolja, hogy egy anyának milyen szép azt a susogós dübögést hallani :))

Ha lehetett látni az egyébként szuper, nincs semmi gond.

2021. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!! 🥰
2021. szept. 29. 20:34
 36/51 A kérdező kommentje:
Nincs semmi jó hír 😭 vereztem ma, crl 5mm életjelenség nem mutatható hétfőn kell visszajönni úgy tűnik missed ab 😭 nem sok esélyt látnak másra
2021. okt. 1. 15:46
 37/51 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom 😔 Ezek szerint nem fejlodott tovább 😔
2021. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Már biztos így hogy nincs szivhang igaz? Tegnapelőtt még látható volt 😭
2021. okt. 1. 16:03
 39/51 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2021. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Jajjjj nemár 😢 én nem élném bele magam sajnos. Vérzel még?
2021. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!