Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Clearblue tesztet hogyan...

A Clearblue tesztet hogyan kell ilyen esetben értelmezni?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam egy tesztet, mely a mosdó lámpafényében pár másodpercen belül kimutatott egy nagyon halvány + jelet. Ezt utána természetes fényben egyáltalán nem láttam. Este megint megnéztem villanyfényben, akkor is jól látható volt a + jel. Ma reggelre pedig egy vékony kék + csík látható, természetes fényben is. Nem tudom eldönteni, hogy délután a tesztelésnél csak én képzeltem oda, vagy tényleg létezett a csík. Át tud váltani téves pozitívvá ez a teszt egy idő után?
2010. szept. 1. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
1 évvel ezelőtt én is ugyanezzel szenvedtem, hogy csak én láttam oda a csíkot vagy ott is volt. Aztán kiderült, hogy jól láttam.:) Szerintem nem tud átváltani pozitívvá.Szerintem vegyél még egy tesztet, és csináld meg holnap, az már egyértelműen ki kell, hogy mutassa.
2010. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy nem voltam terhes és a Clearblue vékony halvány csíkot produkált. De, ha a halvány csík inkább vastagabb, akkor az már lehet pozitív, csak még kevés a HCG. Vegyél egy másik tesztet és csináld meg reggel, nemcsak a Clearbluet ajánlom, de a dm-ben a coraxot is, az is hamar kimutatta nekem.
2010. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én is csak fényben láttam a clearbluenál, mesi napja előtt 3 nappal, most 18+5 hetes vagyok. :) Gratulálok!
2010. szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, nekem is tényleg pozitív.
2010. szept. 1. 12:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta, hogy nem lát terhességre utaló jeleket. Sajnos.
2010. szept. 2. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön.:)
2010. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!