Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv teszt vagy száradási...

Pozitiv teszt vagy száradási csik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy naponta ezer ilyen kérdéssel találkoztok, de egyszerüen csak szeretnék véleményeket kérni arról, hogyan látja egy külsö szemlélö...Idön túl néztem (tehát 30+ perccel késöbb jöhetett ki) a felsö tesztet olyan dpo 9en csinalhattam, a második pedig rá két napra készült. És ez az, ami inkább a száradási csik felé hagy tendálni, mivel nem látom a másodikat erösebbnek...viszont már párszor használtam ilyen tesztet és azon soha nem jött ki hasonló.
2019. jan. 4. 12:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hogy lehet képet feltölteni ide? Az urlt nem engedi betenni... :(
2019. jan. 4. 12:26
 2/16 anonim ***** válasza:
Fel kell tölteni a képet, majd a linkjét ide bemásolni...
2019. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2019. jan. 4. 12:32
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Minek szedted szét a carrá ázott pisis tesztet mikor az negatív? Szétszedve is az.
2019. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom, mert látott rajta egy második csíkot. :D


Ha mozgatom a fejem, én is látok rajta valami nagyon halvány második csíkot. Még 11. dpo-n is korai tesztelni.

Én ezért vettem anno 80 forintos terhességi teszteket. :)

2019. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Javaslom az expect terhességi tesztet.

Másnapra szép két piros csík van rajta, ha terhes vagy, ha nem.

2019. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Az alsón látok halvány csíkot, ami biztató a 11. Dpon, viszont semmiképp ne éld bele még magad!

Ha tudsz vegyél predyctort, én nagyon szerettem, nekem a 12. Dpon egyértelmű halvány pozitív volt, ha nem voltam terhes egyertelműen negatív. A 13. Dpon, a digi claerblue is pozitív lett.

2019. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem 11dpon hasonló tesztem volt majd 12 dpon erősebb pozitív lett a predicror earlyvel. Drukkolok

8 hetes kimama

2019. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

11 dpo:

[link]


12 dpo:

[link]

2019. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Meg ha idon belul lenne...de fel oraval

Kesobb ez mar semmi se jelent. A pozitiv tesztet nem kell szerszedni, latni fogod, ha pozitiv.

2019. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!