Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy nincs tünet...

Normális hogy nincs tünet pedig 6 hetes elmúltam?

Figyelt kérdés

Már van egy gyerekem, vele 6héttől hánytam 15ig.

Szerettünk volna kistestvert, sikerült is, ugyanugy 6héttől hányás, szagundor stb, végül 11hetesen vetéltem el. Elhalt 9 hetesen.

7 hónap után van pozitív tesztem, nagyon boldog vagyok, de nagyon felek. Nincs semmi tunetem, ritkán jön rám egy kicsi hányinger, ha hapcizok alul a petefészkemnél bele nyilal, és alul a méhemnél érzek ilyen kicsi nyomást. Magneziumot szedek. 6.-án megyek az orvoshoz, nem szeretném ha probléma lenne.


2021. szept. 28. 13:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm hogy ennyien írtátok, kicsit meg is nyugodtam.

Olyat is olvastam hogy az oltasnak is köze van hozza, elvileg ezeket a tüneteket “nem engedi előhozni” de ebből mi az igaz🤷🏼‍♀️

11 hetesen kezdtem el reggel verezni, hajnalban olyan fura megmagyarázhatatlan gorcs volt, nem is gorcs hanem ilyen fura érzés a mehemnel.. 12.heti genetikara mentem volna pár nap mulva. Bent a surgossegin közölte az orvos 8het 4 napos korában halhatott el, eddig tartotta bent a szervezetem majd kilökte. Tromofobilia negatív, inzulin meg a cukor kicsit magas, 6.-an megyek vissza dokihoz, de szerintem ebből diéta lesz, remelem szivhangot fog már latni, mert már biztos kene. Ja, meg annyi hogy a faradekonysag nalam is jelen van, savam jön fel.

2021. szept. 28. 22:01
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem mert nekem nagy félelmem ez, van már két gyermekem és Inzulinrezisztenciam van, de szerencsére eddig semmi problémám nem volt egy terhességemmel sem. Most pedig iszonyatosan félek, a 12.heti genetikai pedig még kereken 3 hét
2021. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy baj lesz, nyugi! Voltak jelei hogy valami nem okes.

Mindig hőemelkedésem volt, rázott este a hideg, a vizeletem olyan sötét volt és “szagos”. Tehát gyulladásban volt a szervezetem. De úgy voltam vele mindjárt itt a genetika, hat kórház lett.

Figyelj oda magadra, vitamin, egészséges ételek, minden rendben lesz!

2021. szept. 29. 13:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező! Minden rendben van Veled?
2022. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen 28.hetet töltöttem ma.

Minden rendben van, március 16.-an megyek dokihoz megint, remelem minden oke lesz akkor is :)

2022. márc. 7. 22:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök! Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, lassan 5 hetes lesek és az alhasi feszülés és a puffadáson kívül semmi tünet. Aggódom mert nekem is volt már missed abom.
2022. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!