Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama,aki...

Van itt olyan kismama,aki lassan szülni fog és van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés
Izgulunk együtt? Hányadik baba? Hány hetes terhes vagy? Vannak jóslók? Vagy jelek?
2021. szept. 30. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én🙂. Harmadik baba. Most vagyok 37+3 hetes. Szinte semmi jele még a szülésnek. Kevés jósló, pedig már szívesen túl lennék rajta. Sokkal jobban félek, mint az első kettőnél. Talán mert tudom mi vár rám 😂. Mesélj te is!
2021. szept. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

És kislányt , vagy kisfiút vársz? A meglévők milyen neműek? Mikor voltál ultrahangon?


Nekem van már két kisfiam, két kislányom. Igazi meglepetés babakènt most újabb kisfiú jön (és az fix,hogy utolsó 😁). 36+4 hetes vagyok és én is nagyon félek, tiszta ideg vagyok már. Nekem a gyerekeim mind korán születtek, ezért most nagyon meg vagyunk lepődve, már szinte félek, hogy-hogy még benn van a pici. :) A 3.babàm császáros volt, azt szeretném elkerülni mindenképp, nagyon rosszul viseltem. Nagyon bízom benne, hogy gyors szülés lesz, bár eddig ilyen szerencsém nem volt.😄

Nekem nagyon sok a kemènyedès, jóslók is szoktak lenni. Nekem egy kicsit kevesebb a magzatvíz mennyisége már, illetve a fejecskèje már be van illeszkedve. Tegnap voltam ultrahangon.

2021. szept. 30. 11:25
 3/20 A kérdező kommentje:
Ja, ma 36+5 hetes vagyok , elìrtam.
2021. szept. 30. 11:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt várunk,és ő is meglepetés baba. Van egy 8 éves fiúnk,és egy 6 éves lányunk,nem terveztünk többet...A lányom nekem is sokkal korábban jött,36+4-re.A legjobban én attól félek,hogy nehogy indítani kelljen,meg én is szeretném elkerülni mindenképpen a császárt...Nektek meg már az 5.lesz????Az igen!!Ultrahangon 2 hete voltam, és kedden megyek megint.Megkérdezhetem miért szülted császárral a harmadikat?A te gyerekeid mennyi idősek?És te?
2021. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Farfekvés miatt. Úgy volt, attól függetlenül levezeti a dokim simán, de sajnos meggondolta magát...


30 éves vagyok, korán lettem édesanya. 11 éves-làny, 7 éves- fiú, 4,5 éves lány és 3 éves fiú. Így sorban. :) Nekem ebből hárman 34 hétre születtek, csak a negyedik indult 36+2-n. Úgy tűnik, most rekordot döntünk.🤣

2021. szept. 30. 11:51
 6/20 anonim ***** válasza:
Kérdező:Ez igen.Gratulálok neked és párodnak is,5. baba huzos ritka gyerek válalás.ráadásul nagyon fiatalon vagy ötödikkel terhes és még csak 30 éves vagy
2021. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

23 eves vagyok 38 hetes kismama. Masodik baba lesz. Teljesen jol vagyok, azt leszamitva hogy nem hajlando befordulni farfekvesbol, ez miatt en kezdek befordulni es egyre jobban rettegek hogy mi lesz. Csaszart semmikepp nem szeretnek de kezd ez a remenyem elveszni. Kislany lesz es a mar meglevo is kislany aki 3 eves lesz. Szulesnek egyelore semmi jele. Elozonel sem volt. A semmibol elfolyt a magzatviz es bementunk a korhazba ahol 12 orara ra lett meg a baba. Remelem befordul onagysaga es megnyugodhatok 😵‍💫

2021. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6-os!


Kedves utolsó! Tudom milyen ezen pánikolni sajnos. Nagyon szorítok neked, hogy mégis megforduljon. Én éreztem a 3.-nál, hogy nem fog. Fixen faros volt végig. Minden praktikát kipróbàltam, amit írtak a neten. De előfordulhat,hogy utolsó pillanatban meggondolja magát. Drukkolok. Hogy bírjàtok a frontot?

2021. szept. 30. 15:08
 9/20 A kérdező kommentje:
A dokid mint mond amúgy? Faros szülés? Mekkorànak becsülik a babát?
2021. szept. 30. 15:09
 10/20 anonim ***** válasza:
Nincs dokim. Ugyeleten nem vallaljak a faros szulest hiaba nem az elso baba. Csaszart mondtak de nem mondtak ra semmit h akkor mikor vagy ha megindul a szules akkor megnezik hogy hogy all es az alapjan dontenek. Sulynak multheten 3300at mondtak. De hat azt tudjuk mennyire pontos….
2021. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!