Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan nő aki terhes...

Van itt olyan nő aki terhes és szeretne beszélgetni a terhességéről?

Figyelt kérdés

Pl hogy amikor teherbe estél utána pár nappal milyen tüneteid volta, hogy viseled a terhességet, hogy változott a tested a terhesség alatt stb.

Ilyenekről szeretnék beszélgetni, azért mert érdekel, meg az egészségügyben fogok dolgozni később.


2018. júl. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A második babámat várom, semmilyen tünetem nem volt az elsővel sem és most sem. Csak nő és mozog a hasam. 😊
2018. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Teherbeeses első tünete a gyakori pisi volt, szédülés és cici fajas. Ezek nem tartottak túl sokáig, egy hét szünet jött amikor teljesen tünetmentes lettem. Aztán a 6 héttől emelyges amely fokozatosan erősödött és a 8-9 héten már minden bajom volt. Hánytam napi 1-2x, de állandóan hányingerem volt, minden szag zavart, a kenyér szagát nem bírom elviselni, 4x hánytam már tőle. Szedulok elég gyakran és elég durván, néha rendesen úgy mint ha részeg lennék....időnként minden ok nélkül lehet a víz, máskor meg fázok. Olyan fáradtság van rajtam, h felkelni alig bírok, sokszor egesz nap csak aludnék. Enni nem bírok, nem kívánok semmit. De ha üres a gyomrom akkor oklendezek (mondjuk ha nem akkor is). Jelenleg is szarul vagyok , várom már h kicsit jobb legyen. Egyelőre sajnos nem tudom élvezni a terhességet, inkább kínlódás még.
2018. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ja az kimaradt h éjszaka viszont nagyon rosszul alszok, felébredek vagy 10x. Amugyis hányingerem van éjjel is és kinoz a gyomorsav.
2018. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elarulnad h miért pontoztal le?!
2018. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok elso baba semmilyen tunetem nincs ....hacsak az oordugulas nem annak szamit mert az az elejetol van minden ejjel nagyon bedugul nem kapok levegot
2018. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!