Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek élményfürdőbe 14...

Elmennétek élményfürdőbe 14 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 30. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Huh, 6-os, hát te se nagyon féltetted a gyereked életét...
2021. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
#11, Ez így nem pontos megfogalmazás. De ettől nem paráztam, ez tèny. Ismerem a határaimat.
2021. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképpen sem.Amúgysem szeretem az ilyen helyeket,de nem bíznám a véletlenre a felszálló fertőzéseket..

Nem csak a baba miatt,kellemetlen az a baba nélkül is.

2021. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mi kb 1 hete voltunk, én most vagyok 11 hetes. Az előző gyermekemmel is jártam strandra, fürdőkbe a terhesség elején, középen, és végén is. Persze a méhszáj állapota fontos, ha nyitott, akkor már nem vállalnám be, illetve aki fogékony a fertőzésekre, annak sem túl előnyös.
2021. okt. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
44%

Semmiképp nem megyek terhesen..

Ilyenkor a kismamák nagyon fogékonyak a fertőzésekre. Hiába mondja azt pár nő hogy ő nem fogékony rá.

Ugyanilyen az immunrendszer is.. Csökken könnyebben leszel beteg ezért kell figyelni.

De ha fontosabb hogy lubickoljon a nő pár órát idegen emberekkel együtt akiknek ki tudja mi a baja, mint a gyereke egészsége akkor hajrá.

Mert egy szép kis gyulladás nem kedvez a gyerek számára..

2022. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy vannak vele,hogy egy próbát megér majd kezelik ha elkapják valamit.Mert gyerek mellett úgyse fog tudni elmenni,ha csak le nem passzolja addig.De nem mindenki tudja vagy akarja.
2022. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!