Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nap múlva leszek 36hetes...

Eenikő96 kérdése:

2 nap múlva leszek 36hetes várandós. Az elmúlt napokban 2 alkalommal is volt pocakkeményedésem. Tapasztalt anyukák, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom, hogy konkrétan a keményedés ideje alatt (kb fél-egy perc) kell mozogjon a baba? Ha nem mozog az gondot jelent?

2021. szept. 30. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,olyankor nem szokott mozogni.Nem jelent gondot egyébként. Nekem 2.,3. Babánál már nagyon korán, 12 hetes kortól voltak keményedèseim.
2021. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ😊
2021. szept. 30. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is korán keményedett, elsőnél 20. Héttől, másodiknál 12-13.hettol.


36 hetesen mar teljesen normális, készül a méhed a szülésre, nem baj h nem érzed közben mozogni a babát

2021. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok pihenés
2021. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is be szokott keményedni a hasam 1-2 percere. 35+ hetes vagyok. De már hetek óta. Szerintem ez normális, mert nekem sem és a babának sincs semmi baja. Ilyenkor le szoktam feküdni és elmúlik, mivel előfordulhat a nem megfelelő pozíció miatt is. De el kell mondani az orvosnak,mert erről is fontos tudnia, nem e van egyébb a háttérben.
2021. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!