Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik/anyukák akik terhessé...

Kismamik/anyukák akik terhesség alatt használnak/használtak Clexane véralvadásgátlót, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Most járok a harmadik doboznál a Clexane 4000-ből, és ma reggelre a szúrások körül (csak egy pár helyen) viszkető kiütéseim lettek. Nem vészes, nem is vakarom egyáltalán, de fura mivel nincs tudomásom semmilyen allergiáról, illetve hogy ha mégis az miért csak 3 hét elteltével jelentkezik. Én a combomba szúrom amúgy, de nem hiszem, hogy ennek lenne jelentősége. Más is járt így? Hogy oldottátok meg?

2021. okt. 1. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is használok napi 2x 0,4-es clexane-t. Nekem nem volt ilyen problémám, bár én hasba szúrom, de hallottam már, hogy másnak is viszketett, mondjuk azt nem tudom, hogy hetek múlva-e. Ha esetleg nem múlik 1,2 napig akkor mutasd meg egy dokinak.
2021. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Az fura még, hogy nem a legfrissebb szúrás körül jött ki, hanem napokkal ezelőttinél. Ma majd kipróbálom teljesen máshova szúrni, hogy lássam ott is kijön-e, ha igen akkor ír ki a nőgyógyász mást. Mondjuk most elkezdtem gyanakodni a fertőtlenítőre is. Erős kórházi fertőtlenít használok, a bőröm meg alapvetően elég érzékeny. Lecserélem azt is aztán meglátjuk.

2021. okt. 1. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
ha elmulik jo,hanem mulik el dokidnak mutasd meg vagy más orovsnak
2021. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egisept-et használtam, most meg clarasept-derm van, egyiktől sem volt eddig bajom, pedig nekem is könnyen kiszárad a bőröm, az elsőt mondjuk jobban szerettem.

Valahol láttam egy videóban, hogy az újszülötteknek köldökápolásra oktenidin tartalmú fertőtlenítőszert ajánlanak, az nem szárít. Azt kipróbálhatod.

#1-es voltam.

2021. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippet! Mindenképp kipróbálom.
2021. okt. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!