Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedte valaki a progeszteront...

Szedte valaki a progeszteront miközben oltotta magát clexane-nal?

Figyelt kérdés
Napi 3x200 -as progit szedek még két.hétig,azután 2x1lesz belöle a 12. Hétig. Most 7hetes vagyok, el kéne kezdenem oltanom magam 0,4-es clexane-nal.Valaki hasonló cipőben? Mikor jobb oltano,reggel v este?

2017. jún. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pont ezt a párosítást kaptam az elején. Semmi köze az egyiknek a másikhoz, nem tudod elrontani:). Én mindig este adtam be magamnak a Clexane-t. Egy a lényeg hogy be kell tartani kb. a 24 órát.
2017. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Holnap azért egyeztetek egy belgyógyásszal. Te nem vagy/voltál rosszul a progeszterontól? Szörnyen kivagyok... mindig hasba szúrtad magad? Elképzelni se tudom,hogy van rajta 7hónapnyi hely..:)) korábban a két hét is kivégezte a hasam..:(
2017. jún. 19. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy nem kellett végig szúrnom a Clexane-t, csak a betöltött 16. hétig. Végig a hasamba szúrtam, megment. Egész ritkán kékült be(kb. heti 1-2x:-)); Progeszteron egyetlen mellékhatása pedig a nagyon erős vizes folyás volt nálam. Eleinte fura volt, de hozzászoktam. Boldog babavárást.
2017. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabriell88 ***** válasza:
Utrogestant kellett szednem 3x2 szájon át és 3x1- et hüvelybe, mellette clexanet szúrtam 12 hétig. Majd csak a clexane maradt. Még mindig hasba adom. 35 hetesek vagyunk
2017. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!