Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trimosy genetikai tesztről...

Trimosy genetikai tesztről vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Megéri ezt a fajta tesztet csinálni?

2021. okt. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Trisomy?

Mi ezt csináltattuk, mivel alapból nálunk nem volt indokolt a NIPT teszt semmilyen okból csak a saját magunk magnyugtatására csináltattuk így ezt választottuk az orvosom javaslatára mert ez jó árban van és a 3 nagy rendellenességet mind szűri. Minden teljesen rendben volt, az Istenhegyin csináltattuk, 7 munkanap alatt meg is lett az eredménye amivel felhívtak telefonon majd e-mailben leletet is küldtek. Mi megnyugodtunk miután hatalmas betűkkel olvastuk, hogy a kisbabánk negatív lett mindegyik szűrt betegségre, plusz a nemét amit előtte az ultrahangon megtippeltek is megerősítette, így a készülődés is hangulatosabban telik azóta, a babával pedig minden rendben, a genetikát végző orvos is szerint tökéletes.

2021. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj bocsika elírtam, igen a trisomyra gondoltam🙈


Azt megkérdezhetem, hogy ez hasonló a sima kombinált teszthez, vagyis szám arány értéket ad? Mert a kombi teszt csak azt adja, meg, hogy melyik rizikófaktorba tartozunk. 1:xxx-hez értéket ad.


Ez a másik teszt csak negatív vagy pozitív tesztet ad?

2021. okt. 8. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan mint a kombinált! Ez pozitív vagy negatív eredményt ad feketén-fehéren, nem találgatás.
2021. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez így megerősített a döntésemben.

Csak erről a tesztről nem igazán hallottam még,és tapasztalatokat sem olvastam róla a többi vérvételiről már igen.


Boldog babavárást kívánok!🙂

2021. okt. 8. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Kevésbé reklámozzák, gondolom nem akkora üzlet mint a felfuttatott, mindenhol hangoztatott Prena vagy Nifty márka, pedig pontosan ugyanazt tudja mint a Prena Optimum csomagja például, csak 40 ezerrel kevesebbért. Abszolút megbízható teszt, az hogy Istenhegyin bekerült a vizsgálatok közé már szerintem alapból elég biztosíték, lévén egy elég neves genetikai központról beszélünk. Amikor én mentem is sokan voltak egyébként akik erre a tesztre érkeztek, szóval hiába nincs annyira a köztudatban mégis sokan csináltatják, én is maximálisan ajánlom.

Nektek is boldog babavárást és jó egészséget! 😊

2021. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez így tényleg biztatónak hangzik és igen kicsit furi, hogy annyira nem reklámozzák, mint pl a sima kombinált tesztet, ami jóval olcsóbb és "csak" egy kockázat becslés🤷‍♀️


De köszönöm szépen, nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz nálunk is🙏

2021. okt. 9. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!