Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan táplálkoztok 30 hetesen?

Hogyan táplálkoztok 30 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem só-és fűszerszegényen kellett,toxaemiagyanú miatt,de amúgy ugyanúgy kell,mint korábban,csak továbbra is nagyon fontos a többször keveset,mert a gyomor egyre feljebb került,és nem bír az ember annyit enni,a sav is több lehet,estére érdemes elkerülni a savas ételeket.Ilyesmire gondoltál?
2008. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én arra figyeltem nagyon,hogy meglegyen a kellő ásványvíz mennyiség (mást nem is nagyon ittam,csak olyan gyümilevet,amit én facsartam). Ettem minden nap valamilyen zöldséget vagy gyümölcsöt, legalább 1x főtt ételt (azért legalább,mert iszonyatosan kívántam a főtt kaját...). Meg néha rám jött a nasi: csoki vagy joghurt vagy fagyi vagy torta. és híztam is egy csomót :))),de minden értékem és a kedvem is tökéletes volt az egész terhességem alatt,még a hátam se fájt,a fejem se,semmim. :))

Jó babavárást!

2008. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én végig a terhesség alatt azt és annyit ettem/eszek, amit megkívántam/kívánok. Alapból túlsúlyos vagyok, ennek ellenére (?) eddig 9-10kg jött fel rám (dec. 17-re vagyok időzítve). Szerintem ne tagadj meg magadtól semmit, amit megkívánsz, viszont ha rád könnyebben felugranak a kilók, akkor mindenből egy keveset egyél csak, hogy tényleg ne legyen hiányérzeted. Azt te is biztos tudod, hogy mit ajánlott fogyasztani ilyenkor; azokat mindenképp csempészd bele az étrendedbe valamilyen formában.
2008. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!