Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen minden nap éreztéte...

17 hetesen minden nap éreztétek mozogni a babátokat?

Figyelt kérdés
Mert én 14 hetesen éreztem először/második baba/, és akkor elég sűrűn...Most 16 hetesen a múlt héten, volt hogy nem minden nap, csak másnap vagy harmadnap éreztem.El tud még bújni, hogy nem mindig érezhető?

2011. okt. 31. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről én is beszéltem a dokimmal, h van amikor virgoncabb van amikor olyan, mintha egész nap csak pihizne. Azt mondta, ez természetes, nem kell minden nap ugyanolyan intenzitással mozognia- Mert lehet, h mozog, csak éppen te nem érzed vagy nem veszed észre. :)
2011. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neeem éreztem minden nap!Még olyan picike, simn elbújik, vagy úgymond befelé rugdos, amit szintén nem érzel.Azért érezted hamar, mert tudod mit kell érezni, de attól még a baba pici, sok helye van még, nem érzed mindig, minden mozgását:)
2011. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én éreztem minden nap, de az én babám elég aktív. Már 15 hetesen éreztem, pedig első baba.

De az enyémnek is vannak aktívabb és lustább napjai, van hogy egész nap tapicskol és van, hogy csak este mocorog néhányat.

Szóval lehet hogy a te babád simán csak nyugodtabb.

2011. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk első baba, 13 héttől érzem, folyamatosan szinte!


30 hetes kismamai :)

2011. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor úgy látom minden baba más.Remélem most egy nyugisabb babánk születik, mert a kisfiam egy kis ördög:)
2011. nov. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!