Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma pozitívat teszteltem...

Demóna kérdése:

Ma pozitívat teszteltem mindkét tesztem az lett.☺️ Szeretném a páromnak is elmondani de nem átlag módon. Tippeket kérnék ki hogy mondaná el vagy mondta el?😊

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Pedig de, egyszerűen csak mondd el, nem kell körítés meg rávezetés meg semmi ilyesmi.
2021. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szemébe néznék, mosolyognék és megmondanám, hogy "pozitivat teszteltem".
2021. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
#2: Azt azért tegye hozzá, hogy nem a covid-tesztje lett pozitív :)
2021. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Egy gyerek hír bejelentése mindenképp különleges lesz. Max akkor agyalj ezen ha a 20.at akarod különlegessé tenni.
2021. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
A pasiknak szerintem tök felesleges a nagy körítés. Mutasd meg neki a tesztet és kész.
2021. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezer ilyen kérdés van már, keress rá :)
2021. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Amikor pozitívat teszteltem, nem is gondolkodtam, azonnal szaladtam a férjemhez és mutattam neki a tesztet, hogy ezt nézd!
2021. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Hidd el, az ilyen különleges bejelentések, lánykérések, esküvők, utazások csak a közönségnek különlegesek. Feltöltik youtubera, instára meg a tök tudja mire még, és a látványshowt csinálnak. Ha valódi is akkor is fake egy kicsit. Azért látsz róla videót mert felvágás. Ha csak simán a párod szeretnéd meglepni, neki nincs szüksége különleges bejelentésre.


Off. Mindig eszembe jut a férjem régi osztálytársa aki abban a városban lakott ahol mi is, és látványos flashmobbal kérte meg a barátnője kezét (2010 környéke). Az persze igen mondott, mi mást tett volna. Mindenhova feltöltötték, volt egy kis hírverése fbon, aztán 3 hónapra rá csendben szakítottak. Nem emiatt persze, de szerintem ki sit nevetséges volt az egész attrakció.

2021. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjemnek eléggé fájt volna, ha nem vele együtt tesztelek. Már egy ideje terveztük a babát, szóval mondjuk mi vártuk is, hogy végre sikerüljön. De a másik dolog, ami miatt még nem kellene nagy körítés az, hogy ha nem tervezett volt, csak "besikerült" akkor nem biztos, hogy jól sülne el egy nagy csinnadratta. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy egy pozitív teszt még nem jelenti azt 100 százalékosan, hogy tényleg lesz belőle baba is.
2021. okt. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: Fú, ne is mondd, nyilvános lánykérés... az nagyon gáz, soha nem tennék ilyet!
2021. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!