Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok es...

7hetes terhes vagyok es baromi alacsony a vernyomasom. Atlag.83/56 kave helyet, mert atol rosszul vagyok ihatok kolat? Kb.2dl mar segit hogy olyan 90-100/66-70re emelkedjen es azzal jol is vagyok, a rosszulet megszunik.

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom azt mondta hogy majd a terhesseg elorehaladtaval emelkedni fog de addig nem tudom mi lesz
2019. márc. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Inkább zöld teát igyál, abban is van koffein. A kólában tudtommal sok foszfor van, ami nem jó a csontjaitoknak/fogaitoknak.
2019. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne ihatnal, ne viccelj már :) 2dltol semmi bajod nem lesz :)
2019. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én végig a cukormentes Pepsit ittam, mert azt kívántam. Én is csak 2 dl-t naponta.


Nekem a végére se lett magasabb a vérnyomásom.

2019. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem ennyire nem alacsony, 90akàrhàny/50akàrhàny àtlagosan, és néha bizony iszom kólàt. Van egy középsősöm, egy kétévesem, most a 20. hétben vagyok. Múltkor megittam egy fél literes kólàt és egy kàvét ( nem kàvézom egyébként), és úgy bealudtam, mint akit fejbevertek, fényes nappal. Szóval talàn nem is mindig hat...vagy nem tudom, bàr legtöbbször segít talpon maradni. Próbàltam a zöld teàt koràbban, de az az igazsàg, h a kóla a szénsav miatt is jól esik, sokàig tartott az émelygős időszak.
2019. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nekem mindig is borzasztóan alacsony volt a vérnyomásom, hozzáteszem mindig is utáltam a colát, és most terhesség alatt annyira megkívántam hideg citromos coca colát hogy van amikor heti 1-2 amikor jól esik és érzem kell nagyon a koffein megiszom azt a 3dl (dobozos verziót) :)
2019. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mi nem iszunk kolat ugyhogy tegnap a ferjem meg is lepodott mikor meglatta hogy a huto megvan pakolva 150ml kisdobozos kolaval. Sajnos en is nagyon emelygek igy a kave kilove, a szagatol is rosszul vagyok es a zold teat sem birom.
2019. márc. 22. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Zöld teának szerintem kb. semmi íze (épp azt iszom:)), és abba is lehet rakni cukrot meg citromot, akkor pláne - persze macerásabb megcsinálni. És persze "nem lesz semmi bajod" napi 2dl a kólától, ha csak tényleg annyi, de attól még nem is egészséges, és ha rendszeresen fogyasztod, tanácsként azért szedj mellé plusz kalciumot.
2019. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egy evben max ketszer iszom kolat, nem szeretem, de most ez segit es csak 2dl korul fogyasztok de azt sem minden nap. Emeli egy kicsit a vernyomasom es az allando emelygest is csokkenti.
2019. márc. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!