Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 eves vagyok, pozitiv lett...

38 eves vagyok, pozitiv lett a teszt. Veletlenul tortent a dolog, azt se tudom mit csinaljak, egy kicsit felek. Van egy tiz eves fiam, masodik boldog hazassag. Mit tanacsoltok? Tartsam meg a babat?

Figyelt kérdés
Foleg a korom miatt felek.
2008. dec. 11. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hat persze hogy tarsd meg!

en mikor szultem a lanyomat 27 eves voltam,es en voltam a legfiatalabb, ott a korhazba az nok kozt,akik akkor szultek es elso vagy masodik babajukat szultek akkor mind 40 ev koruliek voltak!

2008. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 38 évesen még simán belevághatsz, nézd meg Jakupcsek Gabriellát ő 40 feletti...

Ha egészséges vagy, és szeretnéd miért ne?

Jobban odafigyelnek majd rátok, pont a korod miatt.

Párod mit szólt hozzá?

Sok sikert!


Írd majd meg a döntésed!


Üdv: 35 hetes hóember

2008. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ahogy írod,boldog házasság,és a párod is hasonlóan gondolja,ne is habozz,persze hogy tartsd meg,egyáltalán nem késő,nagyon gratulálok!
2008. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szia a nővérem 32 éves én 27 az öcsém aki anyu második házasságából való 17 anyu 37 éves volt mikor az öcsém született, de sookal jobb testvérek vagyunk az öcsémmel mint a nőővéremmel és persze nem volt semmi gonnd anyuval szépen ki tudta hordani az öcsémet, a mai orvostudomány melett biztos hogy megtartanám a babát
2008. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsi elirtam szóval az öcsém 17 éves
2008. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tartsátok meg, de beszéld meg a pároddal mindenképp. A szülés ideje kitolódóban van, sokan szülnek sokféle okból kifolyólag késöbb. Én az elsöt 37 évesen szültem, egy kicsit bevallom féltem, hogy milyen lesz a terhesség, de arra nem is gondoltunk, hogy ne tartsuk meg. A doktor külön odafigyelt rám, nem voltam veszélyeztetett, mindvégig dolgoztam, de többször csinált UH-t.
2008. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg! Egyébként neked a 37 éved miatt felajánlják (úgy tudom ingyen) a magzatvíz vizsgálatot, amivel a legtöbb betegséget ki tudják szűrni. Állítólag van vetélési kockázata, de biztos az eredménye. A kolléganőm megcsináltatta, minden rendben volt, gyönyörű kisfiút szült májusban 37 évesen.
2008. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Anyum 37 évesen és 39 évesen 2 egeszséges babát hozott a világra.Mára már 16 és 14 évesek az öcsik

Sok boldogságot:-)))))

6 hós kislány anyukája

2008. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast,ugy dontottunk hogy megtartjuk,remelem rendben lesz minden,a kisfiam lesz a legboldogabb a vilagon amikor majd megmondjuk neki.
2008. dec. 11. 22:34
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradtam, de én is azt tanácsolom, hogy tarts meg, mert láthatóan a szíves is ezt diktálja. Én 33 évesen szültem az elsőt, és most 34 (majdnem 35) évesen fogom a másodikat. Semmi gond nincs ezzel a korral. Nyugodtan vágjatok bele. Nagyon boldog babavárást!!!
2008. dec. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!