Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki orvosi felügyelett mellett szedett gyógyszert, és egészséges babája született?

Figyelt kérdés
Ha igen mit szedtetek?
2021. okt. 1. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb gyógyszer szedhető, úgyhogy millió ilyen van.

Nekem többször kellett antibiotikum, hörgőgyulladásom volt.

2021. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vérhigító, Aspirin protect, Progesterone Exeltis, a 36. hétig, Letrox. Ezeket szedem egyszerre.


Az előző terhességemnél ugyanezek mellett többször volt visszatartás, antibiotikum, altatásos műtét. Minden rendben van a kislánnyommal.

2021. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én letroxot, aspirin protectet, clexant használok, illetve a 13.hétig cyclogestet használtam. Most 16 hetes vagyok, eddig minden rendben. Előzőleg volt 3 vetélésem.
2021. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Clexane 0.6 a 14. héttől végig, Augmentin 2 hétig, Dopegyt 3x2 végig - semmi baja.
2021. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Asztma miatt belélegzős szteroidot szedtem, a baba egészséges. Ezeknél nem várható károsodás, de egy asztmás roham miatti oxigénhiány már nagyon is árthat a babának.
2021. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Verhigito, progeszteron, aspirin protect, theospirex, szulesvisszatartas.(infúzió, tudoerlelo)

Eddig minden rendben. 36 hkm.

Első babánknal verhigito, aspa protect, progeszteron, és antibiotikum. Vele minden okes :)

Ha neked is szedned kell, ne aggódj. Hidd el rosszat az orvosok sem akarnak.

2021. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!