Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki a DM-es Mama...

Van olyan aki a DM-es Mama vitamintól hányt?

Figyelt kérdés
1 hete szedem, bevétel után rosszul szoktam lenni, ma pedig hánytam is, de nem tudom eldönteni, hogy a vitamin miatt-e, mert már előtte is émelyegtem. Aki tudta, hogy vitamintól hány, az honnan tudta biztosra? Másnak volt gondja a Mivolis vitaminnal?

2021. okt. 12. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős kismami vagy? ha vitamintol van,akkor váltani kell.ha terheség elején vagy,akkor terhes tünetek
2021. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Étkezés után vagy közben szeded?
2021. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én addig voltam rosszul, amíg reggel, evés nélkül, közvetlenül ébredés után egy pohár vízzel vettem be.

Aztán váltottam úgy, hogy reggeli közben, az étellel együtt, tehát kb. a fele reggelinél.

Semmilyen multivitamint nem szabad éhgyomorra enni, amúgy jobban is felszívódik étkezés közben.

2021. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6+6 hetes vagyok. Lefekvés előtt szoktam bevenni, megprobálom majd rögtön vacsora után vagy közben.
2021. okt. 12. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A B-vitamincsalád okozhat kellemetlen órákat éhgyomorra és az van minden terhesvitaminban.
2021. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Igen, én sem bírtam. Nagyon hányingerem volt tőle, pedig mindig reggeli után szedtem. Mióta leváltottam más vitaminra, azóta nincs probléma.
2021. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki még egy esélyt... vedd be evés közben, és ha akkor is hányingered van, váltsd le másik vitaminra.
2021. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!