Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye hogy 16.hetes...

Mennyi az esélye hogy 16.hetesen egyszer csak elhal a magzat? Ez a legnagyobb felelmem, örülnek ha írnának olyanok akik szinten ettől féltek illetve hogy mi volt az amitől megnyugodtak

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
1-2% az esély már ilyenkor és egészen a terhesség végéig ennyi. Ha minden rendben a terhességgel és egészségesek vagytok, nem kell emiatt aggódni
2021. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Minimális az esély, fölösleges ezen rugózni.
2021. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon féltem ettől de ez nem segít!Ne gondolj ilyenre és már csak azt veszed észre,hogy mindjárt mész szülni!Meg miután érezni kezded a mozgását kicsit megnyugszol.
2021. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a legnagyobb félelmem.

De lassan már megmozdul, és akkor onnantól fogod érezni, az jó lesz. Bár lesz egy rövid időszak, amikor még akár fél napokra-napokra is eltűnik a mozgás, na az lesz a következő para :)

Nekem ez a 18-20.hét körül volt. Este éreztem csak. Nappal meg aggódtam.

De utána már folyamatosan lehet érezni, és az megnyugtató.

2021. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A legjobb barátnőmmel megtörtént. A 17 hetes magzata halt el. Hát nem volt egyszerű... A mai napig nehezen dolgozza fel, pedig azóta már született egy makk egészséges kislányuk. Már nevet adtak neki, nagyon várták, aztán egyszercsak mondta, hogy már érezte néha a mozgolódását, de mostanában semmi. Még viccelődtünk is, hogy biztos az ő meglassult mentalitását örökli majd. A 20. heti ultrahangon derült ki, hogy sajnos már nem él. Gyakorlatilag teljesen belegabalyodott a "köldökzsinórba" és megfojtotta magát. Mivel ezt megéltem vele, hát ezekután nyilván rettegek ettől. De alapvetően az orvosom nyugtatgat, hogy ha a genetikai uh és teszt alapján minden oké és a 10-13. hét között megtörténik a megfelelő átállás az anya hormonháztartásáról a lepényre, akkor már nagyon kicsi az esélye, hogy bármi ilyesmi történjen. Nyilván sokkal több rosszat lehet olvasni, mint jót, mert ennek van sajnos "hírértéke", de hinni kell magunkban. A babában is és magamban is, hogy ki tudom hordani az egészséges csemetét.
2021. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
nem lesz baj.kevés az esélye,de ha érzed mozogin megnyugszol
2021. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!