Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+2 hetesen petezsák, szikholy...

8+2 hetesen petezsák, szikholyag, 2 mm embiro,szivhang nincs még, van még rá esély hogy lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok 6 hét 2 naposan voltam elösször uh-an ekkor petezsák és szikholyag sejthető volt viszsahivott 2 hét mulva akkor a fent emlitett dolgokat mondgta illetve hogy a méretek alapján 2 héttel fiatalabb a terhesség , kaptam progi kupot, plusz elküldött hcg vérvételre, h ne izguljak végig 2 hetet megint, a vérvételeim alapján nőt a hcg hormonom a 2 napba ami azt bizonyitotta h nem halt el a terhesség és vissza rendelt a mensi szerint 10 plusz 2 hétre ami hétfön lesz, van még remény? szivesen meghallgatnék hasonlo történeteket

2021. okt. 14. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem 8+1 hetesen mar az embrio volt 16mm szivhangal.

Mensi szerit. Mar 10+1 hetes lennék de a doki korrigált nalam is és csak 9+4 hetes vagyok.

Reméljük hogy nálad is csak ennyi van 🌸

2021. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2021. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szia nagyon szépen köszönöm, hétfön megirom mindenképp, azért nálad más a helyzet volt már akkor szivhang és joval nagyobb volt, gratulálok
2021. okt. 14. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg nem akarlak elkeseríteni, én 2x jártam így hogy 2 héttel levolt maradva a terhesség, mindkettő vetélés lett :( Szerintem ennyi idősen nagyon pici, nyilván rá lehet fogni hogy később fogant, de ha te tudod hogy pontosan középidőben fogant, akkor ez sajnos nem jó :(
2021. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hm hétfőn kiderül, sajnálom hogy már kétszer így jártál :( ezek után én is nagyon félek újra próbálkozni ha műtét lesz a vége , én bennem csak annyi adott reményt, hogy a hcg vérvételem alapján fejlődik :) egyébként fogalmam sincs mikor fogant nem nézem sose a pete eresem úgy h nem tudom tényleg
2021. okt. 15. 12:24
 6/15 anonim ***** válasza:
szurkolok azért hogy minden rendben legyen és a késői foganásra rá lehet bízni :) utolsó voltam
2021. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nem elem bele magam egyértelműen, inkább most így történjen mint egy beteg gyermek egy életen át, veled azóta mi a helyzet ha szabad tudni? :)
2021. okt. 15. 15:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem szeptemberben volt a 2.vetélésem, szóval most a kivizsgálásokat járjuk, addig nem vágunk bele harmadjára is :) reméljük kiderül, és kezeljük a problémát.
2021. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Spontán vetélésed volt ? Vagy műtéti befejezés? Drukkolok hogy kiderüljön és jövőre már ott tartsd a kezedbe az egészséges babádat :)
2021. okt. 15. 21:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Illetve volt e hcg vérvételed? Ha igen nőt e az érték?
2021. okt. 15. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!