Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+2 hetesen petezsák, szikholy...

8+2 hetesen petezsák, szikholyag, 2 mm embiro,szivhang nincs még, van még rá esély hogy lesz?

Figyelt kérdés
sziasztok 6 hét 2 naposan voltam elösször uh-an ekkor petezsák és szikholyag sejthető volt viszsahivott 2 hét mulva akkor a fent emlitett dolgokat mondgta illetve hogy a méretek alapján 2 héttel fiatalabb a terhesség , kaptam progi kupot, plusz elküldött hcg vérvételre, h ne izguljak végig 2 hetet megint, a vérvételeim alapján nőt a hcg hormonom a 2 napba ami azt bizonyitotta h nem halt el a terhesség és vissza rendelt a mensi szerint 10 plusz 2 hétre ami hétfön lesz, van még remény? szivesen meghallgatnék hasonlo történeteket

2021. okt. 14. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az első (áprilisban) műtét, a 2. spontán igen. Nem volt hcg vérvétel de a tesztek erősödtek.
2021. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező?
2021. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál a petezsak akkora lett mint kellene lennie idő szerint… az embrió felszivodott és két szikholyag volt üresen… egybol mondta h genetikai hiba egyértelműen, holnap műtét, utána ki vizsgál, gondolok arra h mikor megfogant is szedtem olyan gyógyszert ami tuti nem tett jót sajna, illetve mikor megkellett volna jönnie egy hétig negyven fokos láz és egy nagyon erős Anti biotikumot kaptam nem tudom h a gyógyszerek vagy a pete sejtem voltam genetikai hibás vagy a gyogyszerektol lett az amiket pár hónapig szedtem előtte nem titok depresszió és pánik betegségre, csak azért remelem h ez volt a hibás csak / vagy az antibiotikum, csak azt remelem hogy a következő terhesség már probléma mentes lesz és egészségesen fog fejlődni szép napot neked :)
2021. okt. 19. 00:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Oh nagyon sajnálom, sajnos sejthető volt :(

Kitartást, és csak előre tekints, a következővel minden rendben lesz :)

(4-es voltam.)

2021. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, halisten tényleg csak aludtam egy melyet, semmit se kell érezni pedig nagyon féltem sose voltam meg altatva meg semmi, ki is engedtek aludtam egy nagyot itthon jó túl lenni ezen a részén, igen én is remelem hogy többet nem lesz probléma köszönöm :)))
2021. okt. 19. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!